לא מרוצה מהמשקל שלי

לא מרוצה מהמשקל שלי

נשים רבות לא מרוצות מהמשקל שלהן. יש כאלה שיחליטו שאין מה לעשות ושיישאר כך ויש אחרות אשר יחליטו שזה הזמן ליצור שינוי.

לא מרוצה מהמשקל שלי 

האמירה לא מרוצה מהמשקל שלי היא משמעותית וסוללת לעיתים את הדרך ליצור שינוי בדרך החשיבה כדי ליצור מצב שהאישה כן תהיה מרוצה ממשקל הגוף שלה.

> קראי כיצד אמירה שחף תוכל לסייע גם לך!

בתיאוריה כולן מבינות שחשוב לשמור על משקל גוף תקין אשר הוא תוצר של אכילה מאוזנת, שמירה על תזונה נכונה ושילוב של אימונים ספורטיביים, אך זה בתיאוריה בלבד. יהיו כאלו שיניחו זאת בצד וימשיכו להתנהל כפי שהתנהלו עד עתה.

לעיתים הדבר נובע מחוסר רצון להתמודד עם הסיטואציה, חוסר יכולת ביצירת המהפך ובמצבים אישיים שונים אשר אינם מאפשרים לה להתפנות לנושא המשקל. הדבר קורה כאשר הנערה או האישה נקלעות למצבים בעייתיים בחיים אשר נובעים מהקשר עם ההורים, הבעל, הילדים, מקום העבודה או כל סיבה אחרת אשר משפיעה עליה מאד.

זה הזמן לעשות שינוי 

לאחר פרק זמן מסוים, כאשר הדברים מסתדרים אם האישה מחליטה שזה הזמן לשינוי. התפנית בדפוס החשיבה וההתנהלות אינו עניין של מה בכך, האישה צריכה להשתמש בכל תעצומות הנפש שלה כדי להבין שאם היא רוצה להיות מרוצה ממשקל גופה, עליה לבצע שינוי תהומי בנושא התזונה והספורט. ולהבין את שפת האכילה שלה.

קבלת החלטה מסוג זה טומנת בחובה התחייבות אישית להתחיל לנהל מסלול חדש בכל הקשור לנושאים הללו, להיצמד לתוכנית מתאימה או למאמנת אשר תשלב עם נושא ההרזיה גם שיחות וכך תיצור תמריצים אשר ידרבנו אותה לבצע את השינויים הנדרשים.

יש כאלו אשר מצליחות להתמיד וגם אוהבות מאד את אורח החיים החדש, במיוחד לאחר שרואים את התוצאות המפתיעות כמו הקילוגרמים שנושרים.