ניתוח אף לנשים

ניתוח אף לנשים

נשים רבות חשות כי מראה האף שלהן פוגע להן במראה הכללי שלהן. אין ספק שהאף שלנו מהווה איבר דומיננטי מאוד בפנים. מראה האף משפיע לחלוטין על המראה החיצוני ולכן, אישה אשר חשה כי האף שלה איננו פרופורציונאלי לפנים שלה או איננו מעוצב בצורה מספיק יפה, לא פעם חשה לא בנוח עם המראה החיצוני שלה. כל אישה אשר איננה חשה בנוח עם המראה החיצוני שלה בגלל מראה האף שלה וכן, כל אישה שהאף שלה פוגע לה בדימוי או בביטחון העצמי, יכולה לבדוק את כל מה שצריך אודות ניתוח להצרת האף ולבחור לעבור את ההליך הניתוחי המדובר.

ניתוח אף לנשים- במה מדובר

כאשר מדובר על ניתוח אף לנשים, מדובר על ניתוח פלסטי שמטרתו היא להעניק לכל אישה את האף שהיא תמיד חלמה עליו, באמצעות שינוי האף הקיים שלה. כיצד מתבצע ההליך? ראשית כל, האישה תיפגש עם המנתח הפלסטי אשר יבחן את האף שלה, את מבנה האף שלה וכן, יקשיב לרצונה בקשר למראה האף האידאלי מבחינתה. לאחר מכן, המנתח יציע לאישה כיצד כדאי לה לשנות את האף שלה בניתוח וכן, לא פעם יראה לה באמצעות תוכנת הדמיה מתקדמת, כיצד האף שלה יראה בסופו של התהליך. לאחר שהאישה הסכימה על מראה אף כזה או אחר יחד עם המנתח, היא תוזמן לתאריך שבו יתבצע הניתוח. המנתח יבחר האם לנתח בשיטה הפתוחה שבה יתבצע חתך קטן חיצוני באף או שמא בשיטה פנימית שבה הניתוח יתבצע דרך הנחיריים.

איזו שיטה בוחרים לניתוח אף לנשים

כאשר מדובר על ניתוח הקטנת האף לנשים כאמור, עומדות על הפרק כיום 2 אופציות לניתוח: האופציה הראשונה היא ביצוע חתך קטן במרכז האף לצורך שינוי הסחוסים והעצמות בתוך האף ולהעניק לאף את המראה הרצוי. מדובר על אופציה הרלוונטית בעיקר עבור ניתוחי אף מסובכים. האופציה השנייה היא אופציה של ניתוח סגור. ניתוח סגור מתבצע באמצעות חתכים פנימיים הרלוונטיים לצורך חשיפת העצמות והסחוסים באף. לאחר חשיפה זו, יתבצע השינוי הנדרש במראה האף. חשוב שכל אישה תבחר את המנתח הפלסטי הטוב ביותר בתחום ניתוחי אף, על מנת שהניתוח יממש את מטרותיו וייעודו בצורה הטובה ביותר.