אף סולד בדרך טבעית, זה אפשרי?

האף, הממוקם במרכז הפנים, ממלא תפקיד מכריע באסתטיקת הפנים שלנו. במהלך השנים, ניתוח אף נהיה בחירה פופולרית עבור אנשים המבקשים לשפר את מראה אפם הסולד. עם זאת, אלטרנטיבה מהפכנית הנקראת פיסול אף צוברת אחיזה בהדרגה, ומציעה פתרון לא ניתוח לטיפול בבעיות אסתטיות שונות כגון אף סולד.

יתרונות

היתרונות של פיסול אף על פני ניתוח אף מסורתי הם משמעותיים. ראשית, זה מבטל את הצורך בהרדמה, וכתוצאה מכך החלמה מיידית בהשוואה לתקופת ההחלמה של שבוע, הנדרשת בהתערבות כירורגית. שנית, השינויים במראה האף הסולד נראים מהר יותר עם פיסול האף, שכן ניתן לראות תוצאות תוך מספר ימים ולהשיג את התוצאה הסופית תוך שבועיים. שלישית, ההשפעות של ההליך הן זמניות, נמשכות בין שמונה חודשים לשנה, מה שמאפשר הפיכות אם הלקוח משנה את דעתו ומעוניין בתוצאה אחרת.

התאמה אישית

חשוב לציין שהמפתח לפיסול אף מוצלח טמון בתכנון קפדני. איש מקצוע מיומן ומנוסה כמו ד"ר דוד מור יוסף, חייב להיות בעל הבנה מדויקת של מבנה האף, כמו גם עין חדה לאיתור אפשרויות מתאימות לכל לקוח בנפרד. גורמים אלו מהווים את הבסיס לתכנון מיטבי. הזרקת חומר המילוי חייבת להתבצע במיומנות כדי להבטיח טרנספורמציה מוצלחת מבלי לפגוע ברשת הסבוכה של כלי הדם שיש לאף.

מי צריך לשקול פיסול אף כאופציה ריאלית?

הליך לא ניתוחי זה מתאים לאנשים המתמודדים עם בעיות אסתטיות שונות, כגון אף סולד, עצם בולטת, שקעים בצידי האף המשפיעים על הנראות, קצה אף צנוח, אסימטריה בעקבות ניתוח אף קודם, או כאלה המעוניינים בשינוי אך חוששים לעבור ניתוח.

חומצה היאלורונית

הליך פיסול האף סובב סביב הזרקת חומצה היאלורונית, חומר המיוצר באופן טבעי על ידי הגוף. התהליך פשוט: מטפל מוסמך, מבצע זריקות של חומצה היאלורונית שנבחרו בקפידה לנקודות ספציפיות באף. זאת לאחר דיון מקיף עם הלקוח, תוך הקפדה על הבנה משותפת של התוצאה הרצויה והסבר מפורט על ההליך. 

למדו על טיפול בפילינג כימי ומי צריך אותו בלינק https://mor-yosef.com/chemical-peeling/