איזה שרשראות לגבר הן טרנדיות בימים אלו?

שרשראות לגבר

פעם, מעט מאוד גברים היו עונדים שרשראות ומי שכן עשה כך, היה בוחר לענוד שרשראות בעלות משמעות אישית, דתית, לאומית. כלומר, שרשראות שאינן בהכרח נועדו ליופי ולא ענדו אותן מטעמי אסתטיקה אלא מסיבות יותר פנימיות, אישיות או רוחניות.

כיום, כל הנושא של שרשראות לגבר ובכלל כל הנושא של תכשיטים של גברים, הוא הרבה יותר מפותח. אנחנו יכולים לראות את זה לא רק במקרה של שרשראות, אלא גם בעגילים, צמידים, פריסינגים ועוד שורה ארוכה של אלמנטים. גברים הרבה יותר מודעים היום לאסתטיקה שלהם, הם הרבה יותר מודעים לכל המשמעות של יופי וכיצד אפשר להיעזר באלמנטים שונים בשביל לשפר אותו.

זו הסיבה שאנחנו יכולים למצוא קטלוגים שלמים של תכשיטים לגבר, כולל שרשראות כאמור, אשר מתבססים על סגנונות וחומרים שונים. יתרה מזו, בדומה למה שקורה בתחום אצל נשים, הרי שגם אצל גברים אנחנו יכולים לראות אופנות שונות, אנחנו יכולים למצוא טרנדים תקופתיים ועוד.

במאמר זה אנחנו נבחן איזה שרשראות לגבר נחשבות טרנדיות כיום. צריך לומר בהקשר זה שני דברים. ראשית, זה שאנחנו רואים טרנד מסוים, לא אומר שאופנות אחרות נעלמו, אלה הן הפכו לדבר שבשגרה ומכאן שגם יש פחות התייחסות אליהן (או לחילופין, הטרנדים השונים פשוט השתלבו בתוכן), שנית, טרנדים יכולים לבוא וללכת, לכן אנחנו יכולים לצפות שחלק מהשרשראות כבר לא יהיו טרנדיות עם הזמן.

שרשראות לגבר

מה נחשב טרנדי לגבר היום

טרנד אחד מאוד בולט בקרב גברים שעונדים שרשראות, אלה כל הנושא של תליונים בעלי משמעות. למשל, תליון עם סמלים דתיים, לאומיים, תליונים עם שמות, לא רק של הגבר אגב אלא גם של הילדים. אלה דברים שהרבה מאוד גברים אוהבים להשתמש בהם. צריך לומר, שברוב המקרים, מדובר על שרשרות קטנות ועדינות, עשויות כסף או זהב.

בהמשך לטרנד זה, יש לא מעט חבר'ה שמתעסקים בתחום מסוים ונוהגים לענוד תליונים שמתאימים לתחום, למשל, חבר'ה שרצים או רוכבים על אופניים, משתמשים בתליונים שמסמלים ריצה או רכיבה, וכן הלאה. כך מי שרואה אותם, יכול לזהות שהם מהתחום.

בדומה לתכשיטי נשים, גם אצל גברים אנחנו יכולים לראות שימוש בצבעים שונים, לא שימוש בצבע אחיד בהכרח, וכן אנחנו יכולים לראות טקסטורות שונות של השרשראות ובכלל של התכשיטים. אלה יוצרים עיצוב הרבה יותר ייחודי ומעניין. סביר להניח שזה יהיה יותר מותאם לגבר מאשר לאישה.

נקודה אחרונה, בדרך כלל גברים יעדיפו להשתמש בשרשראות בעלות מראה מודרני ולא משהו מיושן, קלאסי. זה בשונה נניח מנשים, שמוכנות לבחור בין מראה קלאסי למראה מודרני. אצל הגברים, המראה המינימליסטי שולט, ולכן הטרנד הוא ללכת לכיוון של תכשיטים ובפרט שרשראות בעלות מראה מודרני, מראה שמשתלב ופחות תופס תשומת לב בהכרח.