מתיחת פנים טבעית

מתיחת פנים טבעית

נשים רבות, מנסות לעקוף את ניתוח מתיחת הפנים שגם כרוכה  בסיכונים לא מעטים, בהחלמה איטית וכואבת, בסכומי העתק ועוד. ישנן שיטות שונות של מתיחת פנים טבעית. שיטות טבעיות כגון אקופונקטורה קוסמטית, אשר מעכב את תהליכי הזדקנות עור הפנים באמצעות עיסוי פנים והחדרת המחטים למקומות מסוימים בעור הפנים. דיקור זה, תורם למטבוליזם מה שמעודד את  הגברת האלסטין בעור ואף לבניית קולגן שהם אלה שאחראים על גמישות העור. טיפול זה, אינו כרוך בסיכונים בריאותיים והוא משפר את זרימת הדם בעור. ניתן  לטשטש קמטים, לשפר את מראה העפעפיים ולגרום לעור הפנים להיראות מתוח וחיוני יותר.

שיטות טבעיות  למתיחה הטבעית של עור הפנים יש למכביר, כמו תרגילים בשרירי הפנים על בסיס יום יומי, טיפול במסכות פנים ביתיות כמו ערבוב של יוגורט עם מיץ לימון, מה שגורם לפנים להיראות מוצקות יותר.  כדאי להתחיל בפעולות הללו כבר לאחר גיל 25, על מנת לשמור על עור צעיר וחיוני יותר.

טיפול בעור הפנים באמצעות אינפרה אדום

 טכנולוגיה המבוססת על טיפול באינפרה אדום, היא שיטה שצוברת תאוצה בכל הקשור לטיפולי הצערת עור הפנים, מבלי צורך בניתוח. שיטה זו פועלת באמצעות פתיחה של נקבוביות העור שקרני האינפרה מחממות, כך שקל יהיה יותר להחדיר חומרי הזנה חיוניים לעור הפנים. האנרגיה של החום, מגבירה את ייצור הקולגן והאלסטין. מדובר על טיפול בטוח, שר אינו כרוך בכאבים, תופעות לוואי כי אם באדמומיות קלה בעור החולפת תוך מספר ימים. יש תורך בביצוע הטיפול, במשך 6-10 פעמים לתוצאות מרביות. טיפולים אלה, יכולים להתאים לנשים וגבריים בגיל 28-32.

גם טיפול באמצעות גלי רדיו, גורם לתוצאה של מתיחת פנים טבעית. הפעולה של גלי הרדיו, בדומה לשיטת הצערת העור ע"י אינפרה אדום, מחממת את עור הפנים וגורמת לייצור מחודש של קולגן ואלסטין. הסיבים החדשים חזקים, מהודקים וגורמים למראה גמיש וצעיר יותר של עור הפנים. שיטה זו, נקראת FACE TITE, וניתן לשלב את מתיחת הפנים יחד ים מתיחת הצוואר. פעולה זו, כרוכה בהרדמה מקומית, כאשר צינורית דקה מוחדרת מתחת לעור ודרגה עוברת האנרגיה של גלי הרדיו. יש לציין כי את התוצאות, ניתן לראות בהדרגה תוך מספר שבועות.

טיפולים למתיחת העור באמצעות לייזר

צמיחה מחודשת של תאי העור, יכולה להתבצע, גם באמצעות הקרנה של לייזר. התאים המתים של העור מוסרים והקמטים נעלמים וכן גם כתמים ופגעים על העור. טיפול של מתיחת פנים טבעית, באמצעות לייזר, הינו אגרסיבי יותר, כרוך בצריבה וכאב, אך הוא מתאים במיוחד למי שמעוניין בחידוש עור הפנים ולאלה שמעוניינים להיפטר מצלקות. תהליך זה, נעשה ע"י מנתח פלסטי.