שרשראות שם

שרשרת היא תכשיט המורכב מסדרה של חוליות מחוברות. שרשראות עונדים סביב הצוואר, על פרק כף היד או על הקרסול. הם עשויים בדרך כלל מכסף או זהב אך יכולים להיות עשויים גם מחומרים אחרים, כמו עור, חרוזים או פלסטיק.

הסוג הנפוץ ביותר של שרשרת הינה שרשרת הנלבשת סביב הצוואר. אורך השרשרת ישתנה בהתאם למי שעונד אותה ועם מה הם עונדים אותה. אישה שלובשת שמלה לעבודה עשויה לענוד שרשרת קצרה יותר ממי שלובשת ג'ינס וחולצת טי כל יום. שרשראות שם מכסף אמיתי יכולות להיות ארוכות או קצרות בהתאם להעדפה אישית ולמגמות אופנה בתרבויות שונות.

שרשראות משמשות לסמל משהו שחשוב או משמעותי לעונד

שרשראות שם ניתנות לרוב כמתנות מאדם אחד לאחר. אפשר לקנות אותם גם לעצמך כדרך להראות אהבה עצמית וקבלה עצמית.

שרשראות עם שם ניתנות כמתנה מכיוון שהעונד רוצה לחגוג את זהותו או לכבד אדם קרוב/ילדים/בני משפחה בכך שהוא עונד את שמו של אותו אדם קרוב ללבו בכל עת. שרשראות אלה ניתן לקנות באינטרנט או בהתאמה אישית על ידי תכשיטנים. ניתן למצוא אותה עם אותיות שם בעברית, ערבית, אנגלית ואפילו יפנית.

שרשראות שם הן אביזר אופנתי וטרנדי

שרשרת שם היא לא רק תכשיט מדהים, אלא יש לה גם משמעות מיוחדת כי היא מותאמת אישית עם שם מקבל המתנה. הם המתנה המושלמת לתת למישהו שיש לו הכל כי הם כל כך אישיים ומתחשבים. אדם יכול לענוד את האמירה האהובה עליו, את המילה או אפילו את מילת השיר האהובה עליו על צווארו כתזכורת לאהבה.

שרשרת שם היא תכשיט מותאם אישית שניתן לענוד כדי להשוויץ בשמו של העונד. זוהי מתנה נהדרת לאהובך או לעצמך. לכל אירוע, וניתן להתאים אותה לאישיותו של האדם שילבש אותה.

שרשראות שמות ידועות גם כמונוגרמות או שרשראות ראשוניות. הם פופולריים מכיוון שהם זולים וקלים להתאמה אישית. הם מהווים מתנה נהדרת לכל אירוע, והם יכולים להיות מותאמים אישית עם ראשי תיבות, שמות, או אפילו מילים שמשמעותן משהו מיוחד לאדם שיענוד אותן.