לקראת פורים – איך להתאים את הציפורניים לתחפושת?

חושבות על תחפושת מקורית לפורים? אין סיבה להתפשר על הטיפוח ומראה הציפורניים. הנה כמה טיפים שיהפכו אתכן למסמר הערב

הסוד של תחפושת מושלמת הוא לשים לב לדברים הקטנים. כפי שיודעת כל מי שכבר ניסתה להתחפש, רק אם משקיעים באביזרים נלווים ובמראה טוטאלי ניתן להשיג את הרושם הרצוי. השאלה היא כיצד עושים את זה בהקשר של בניית ציפורניים מטופחות. התשובה פשוטה מכפי שנהוג לחשוב, כי אין סיבה להתפשר על מראה הציפורניים גם אם בוחרים תחפושת מקורית במיוחד.

הנה מספר תחפושות נפוצות וטיפים להתאמת הציפורניים עבורן:

א. נמרה או זברה – הכי קל להתאים את מראה הציפורניים לתחפושת של חיה. אם את מתחפשת לזברה תצטרכי למרוח לק לבן על הציפורניים, אבל אסור לך לשכוח להשתמש במכחול שערה כדי להוסיף קווים בשחור. לעומת זאת, בתחפושת של זברה מומלץ למרוח לק לבן בגוון זהב. עליו אפשר לשים נקודה של לק חום ועל הנקודה בחום עוד נקודה בשחור. כך מגיעים למראה מושלם של נמרה אקזוטית.

ב. כלה או נסיכה – מעדיפה את האופציה האופטימית של תחפושת כלה או נסיכה? התחילי במריחת לק לבן ונסי גם לק בצבע פנינה. בדקי איזה מהצבעים מתאים לשמלה שבחרת והימנעי מהתנגשות בין גוונים. שבצי את הציפורן באבנים בגוונים תואמים וזכרי שלבן או פנינה יכולים להתאים כמעט להכל.

ג. מכשפה או פיה – יש גם בחורות שמעדיפות לנצל את חג פורים כדי להתחפש למכשפה, פיה או דמות רעה אחרת. בתחפושת כזו פשוט מורחים לק שחור או סגול כהה. ספקטרום הגוונים הכהים בחנויות האיפור רחב מכפי שאתן חושבות, ורוב הלקים זוכים לביקוש לקראת פורים. יש להיערך מראש עם הלק המתאים ולא לחכות לרגע האחרון. בתחפושת מכשפה או פיה יש חשיבות גדולה ללק ולמראה הציפורניים.

אביזרים נלווים לציפורניים ולתחפושת

יש גם אביזרים נלווים שיכולים להתאים לתחפושות של גברים ונשים. אפשר לדוגמא להתחפש לאחות עם ציפורני פלסטיק ארוכות, גרבי אחות, גרביונים, דם נוזלי, מסיכה וכפפות. גברים יעדיפו לנסות את הציפורניים בתחפושת ערפד או רופא זומבי. עבור תחפושת שוטר תוכלו להסתפק בכובע, אזיקים ואקדח, אבל בשביל תחפושת של שוטרת תצטרכו לדאוג גם לסמל, ציפורניים, גרביונים, כפפות וחגורה.

מבחינת אביזרים נלווים לציפורניים עצמן, ההיצע גדול ולקראת פורים הוא אפילו מתרחב. אפשר להשתמש בשבבי צדפות לעיטורי ציפורניים ולבחור מבין מיקס צורות מעוצבות. יש מכחולים מקצועיים שנמכרים במחירים נוחים בפורים ואבני חן כסופות בגדלים שונים. חלק מהאביזרים גם ישמשו אתכן הרבה אחרי שהחג ייגמר, אז מדובר על הוצאה משתלמת. בסופו של דבר, המטרה היא ליהנות לא רק מהתחפושת אלא גם מתהליך ההכנה והסיפוק שמקבלים כשכולם ברחוב מסובבים את הראש.