מנסים להיגמל מפחמימות ולא מצליחים – הכירו את שיטת מיינדשיפט

גמילה מפחמימות היא בעיה שכיחה מאוד עבור אנשים רבים. זה שכיח במיוחד בקרב אנשים הסובלים מסוכרת, מחלות לב ומחלות כרוניות אחרות. למרות שרוב האנשים מודעים לסכנות של סוכר, הם עדיין מכורים אליו וצורכים הרבה ממנו מדי יום.

הדרך הקלה ביותר להתמודד עם בעיה זו היא לצמצם את הכמות שאתם צורכים. עם זאת, ישנם כמה מזונות המכילים כמויות גבוהות של סוכר וכן כמה משקאות המכילים כמויות גבוהות של אלכוהול. בנוסף, ישנם גם מאכלים כמו שוקולד וגלידה המכילים כמויות גדולות של סוכר אך ניתן להימנע מהם לחלוטין אם תצמצמו את הכמות שאתם צורכים על ידי אכילת יותר ירקות ופירות במקום.

מה קורה עם יותר מדי פחמימות בגוף?

גוף האדם זקוק לפחמימות כדי לתפקד. חשוב להימנע מהם על מנת לשמור על אורח חיים בריא.

ישנם סוגים שונים של פחמימות. הסוג הנפוץ ביותר הוא סוכר, בעל טעמו המתוק וריחו הנעים. כשאנחנו אוכלים אותו, אנחנו מרגישים טוב ומרוצים. אבל הבעיה היא שכאשר אנחנו לא צריכים את זה יותר, הגוף שלנו אוגר אותו כשומן על מנת לאגור אנרגיה ולשמור על מצב יציב. במילים אחרות, הפחמימה הופכת לסוכר בגופנו ואז נאגרת כשומן.

איך להיגמל מאכילת יתר של פחמימות?

הרבה אנשים מנסים להיגמל מהתזונה עתירת הפחמימות שלהם, אבל הם לא יודעים איך לעשות זאת. ראשית עליך לברר מהן המטרות שלך וכיצד אתה רוצה לשנות. אז אתה יכול להתחיל לחתוך את הפחמימות. באמצעות שיטת מיינדשיפט ניתן יהיה לעשות זאת. כל שאתם צריכים הוא לעבור טיפול מיינדשיפט מיוחד הכולל כניסה לקפסולה מיוחדת של גלאי אלפא המשפיעים על כושר המחשבה שלנו. בשילוב דמיון מודרך, נוכל לראות דברים יותר בבהירות, לפתור את הבעיות שגרמו לאכילת היתר לפחמימות ועל ידי כך לטפל בהתמכרות שלנו.