מיקרובליידינג

מיקרובליידינג

אחת הבעיות הנפוצות שמטרידה לא מעט אנשים כיום היא בעיית שיער דליל. שיער דליל בגבות אשר יוצר בהן קרחות, פוגע באסתטיקה ובמראה הטוב של כל אישה. בעוד שבעבר אישה אשר הגבות שלה היו דקות מאוד או בלי יותר מדי שיער, נדרשה לצייר מדי יום ביומו גבות עם עיפרון מחיק ייעודי הרי שכיום ישנן שיטות איכותיות יותר לצורך מתן מענה לגבות דלילות יתר על המידה, כאשר אחד מהפתרונות המוצעים מוכר בשם: מיקרובליידינג. קראו על מיקרובליידינג באתר של שיר לביא

מהי שיטת מיקרובליידינג?

מדובר על שיטה המאפשרת למלא את הנקודות שבהן קיימות קרחות בגבות, בלי לגרום לגבה להראות צבועה או לא טבעית. השיטה לא כוללת את צביעת הגבות באמצעות קעקוע אלא, באמצעות מחטים. השיטה חייבת להתבצע בדיוק מרבי בכדי להגיע לתוצאה לא פחות ממושלמת. אם את מעוניינת לעצב את הגבות שלך בשיטה זאת, חשוב מאוד שתבחרי בקוסמטיקאית בעלת ידע מקצועי וניסיון מעשי בתחום, אשר עברה את הקורס המדובר ויכולה להציע טיפול ברמה גבוהה.

מה חשוב לדעת של שיטת מיקרובליידינג?

שיטת מיקרובליידינג היא טכניקה של איפור קבוע בגבה, אך ללא שימוש במכשור חשמלי. מדובר על טכניקה ידנית אשר מספקת את התוצאה המדהימה ביותר מבחינת המראה עד שנה. אשת המקצוע (כמו באתר https://shirlavy.co.il) תשתמש בידית ייחודית עם מחטים חד פעמיות, כאשר המחטים הללו יהיו מחטים דקות בצורות שונות ובהתאם למצב של כל גבה שדורשת מילוי. השיטה מאפשרת לדמות את המילוי של הגבה בצורה האידאלית וכן, בהתאם לכיוון הצמיחה של הגבה. לפני תחילת הטיפול יתבצע אלחוש בכדי למנוע תחושה של כאב לאורך הטיפול. הטיפול לא דורש תקופת החלמה ולא מסב כאב כלשהו. 

אם את מעוניינת בגבות במראה מלא וטוב, אין ספק שכדאי שתבחרו בשיטת המיקרובליידינג. אולם, חשוב כאמור שתבחרו קוסמטיקאית מקצועית שלמדה קורס בתחום ויש לה ניסיון על מנת שהתוצאה תהיה הכי טובה שיש.