מכשיר מיקרובליידינג – לאיזה שימושים הוא מתאים?

מיקרובליידינג היא טכניקת קעקוע חצי קבועה הכוללת שימוש במחט להנחת פיגמנט מתחת לשכבת העור העליונה. מיקרובליידינג הוא אחד ההליכים הקוסמטיים הצומחים ביותר בארצות הברית. הוא משמש לאיפור קבוע וניתן לעשות אותו על גבות, אייליינר, שפתיים ואזורים אחרים בפנים. ההליך יכול להימשך עד שלוש שעות ולוקח כשבועיים עד שרואים תוצאות. העלות עבור מיקרובליידינג יכולה להגיע לאלפי שקלים. כישוריו של אמן קעקועים בטכניקות איפור קבוע מוגבלות, ואולי הקעקוע לעיניים לא נראה טוב כמו עבודה מקצועית. 

מתעניינת בקורס מיקרובליידינג? מחפשת מכשיר מיקרובליידינג? צרי קשר >>

למה משתמשים במכשיר מיקרובליידינג?

מיקרובליידינג היא דרך פופולרית ליצור גבות יפות, הנעשית על ידי הנחת סדרה של מחטים זעירות לתוך העור כדי ליצור משיכות דמוי שיער. המיקרובליידינג הפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות וניתן לעשות זאת בעזרת מכשיר כף יד ומצמיד אליו להב. המכשיר מגיע עם מחסנית דיו המכילה פיגמנטים ומים, המוזרקים לעור באמצעות הלהב. הטכניקה פותחה בשנות ה-90 אך זכתה לתשומת לב מיינסטרים ב-2018, ותפסה כדרך לשפר או לשנות את צורת הגבות. . 

מכשירי המיקרובליידינג הפכו בשנים האחרונות למתקדמים יותר וגם זולים יותר. זה הופך אותם למושלמים עבור אנשים שמעוניינים לקבל גבות מיקרובלייד אבל לא רוצים לשלם עבור קעקועי גבות יקרים. מיקרובליידינג אינו פתרון קבוע. זה יכול להימשך בין 6-12 חודשים בהתאם לסוג העור והטיפול של האדם. מה שאתה צריך לעשות זה לנקות את האזור עם כרית אלכוהול פעם או פעמיים ביום ולהשתמש בקרם הגנה. או קרם לחות כדי לשמור על בריאותו. 

לסיכום;

מיקרובליידינג היא טכניקת קעקוע המשתמשת בלהב כדי ליצור משיכות עדינות דמויות שיער על העור. זהו הליך קבוע היוצר גבות ואייליינר במראה טבעי.

מיקרובליידינג היא טכניקת קעקוע מתפתחת שיוצרת גבות ואייליינר במראה טבעי. הוא מחקה את המראה של שיער אמיתי, מה שגורם לו להיראות מציאותי יותר מטכניקות אחרות של איפור קבוע כמו קעקוע או קעקוע קוסמטי. ניתן לבצע מיקרובליידינג על השפה העליונה, הסנטר, הלחיים ואפילו העפעפיים.

ההליך כולל שימוש בלהב כדי ליצור משיכות עדינות בעור כך שהוא נראה כמו שיער אמיתי ולא דיו או צבע. התהליך יכול לקחת עד שעתיים והוכח שהוא נמשך עד שנה עם דהייה מינימלית לאורך זמן.