טיפולי פנים לגבר

טיפולי פנים לגבר

טיפולי פנים הם אקסטרווגנטי שמתאים יותר לנשים מאשר לגבר הממוצע, אך חשיבה כזו אינה נכונה. אולי טיפולי פנים היו בעבר ספא בלבד אך בימינו, פנים נחשבות לתחזוקה. חשבו עליהם כמו תספורות: אתם סומכים על איש מקצוע שיספר שיערכם, למה אתם לא עושים את אותו הדבר עבור הפנים שלכם?

טיפולי פנים לגבר 

סיבה מספיק טובה כדי שתעשו טיפולי פנים, היא שהעור שלכם הפכפך. האם אי פעם הסתכלתם במראה וחשבתם "WTF מה קרה לפנים שלי?" לא משנה כמה שוטפים את הפנים או באיזו תדירות אתם מורחים קרם לחות על עור הפנים שלכם, תמיד יהיה משהו שיפריע במגע בהם.

לכן, טיפולי פנים לגבר הם דבר שכדאי לעשות מתישהו. הם יעזרו לכם להיות הרבה יותר חופשיים למראה שלכם, ויגרמו לכם למצב רוח מרומם למשך כל היום.

מהם טיפולי פנים? 

בבסיסו הבסיסי ביותר, פנים הוא "טיפול שמבוצע על ידי איש מקצוע מורשה שנועד להתמודד עם העור", אומרת ג'ואנה ורגאס, עורכת טיפולי פנים מפורסמת ומייסדת סלוני ג'ואנה ורגאס וטיפוח העור . 

"בדרך כלל הם כוללים ניקוי, פילינג, עיסוי, עקירות ומסיכה." זה אולי יישמע דומה לשגרה שאתהם עוקבים בבית, אבל במקום בו המשטר שלכם בבית הוא כמו שטיפת המכונית שלכם, פנים כמו זה לשטוף את המכונית.

טיפולי פנים הם שטיפת חשמל לפנים שלכם 

טיפולי פנים משמשים, במשך דורות, כדרכים לגמילה, לדברי ד"ר פרנק, וזה עדיין אחד היתרונות הגדולים ביותר בניקוי הפנים. 

כל טיפול בפנים גם טיפולי אקנה לגברים יתחיל בניקוי עמוק ויסודי של עורכם (לעיתים באמצעות ניקוי מרובה) ורבים יכללו אדים, אשר פותחים את הנקבוביות ומרככים לכלוך עמוק יותר, כך שניתן יהיה להסירו ביתר קלות.