פדיקור רפואי

פדיקור רפואי

לאחרונה התחלת להבחין בשינוי המתרחש בציפורני הרגליים שלך? אם כן, כדאי שתדעי כי קיימת סבירות גבוהה לכך שמדובר על התפתחות של פטרת ציפורניים. למרות התיאור המעט מרתיע, מדובר על תופעה שכיחה במיוחד עבור גברים ונשים מכל טווח הגילאים. כפות הרגליים שלנו נתונות כמעט כל היום בתוך נעליים, דבר המהווה עבור פטריות הנמצאות בגוף את המצע האידיאלי לשגשוג והתפתחות. 

לכן ניתן לומר כי קיימים שני סוגים שונים של זיהומים פטרייתיים ברגליים – זיהום חיידקי הנבע מפטרייה ועשוי להתפשט לכל כף הרגל, או זיהום שיטחי שמקורו בפטרייה אך הוא איננו מתפשט לאזורים אחרים בכף הרגל. בין אם מדובר על זיהום פטרייתי מתפשט או פסיבי, יש לטפל בזיהום באופן מהיר ומקצועי באמצעות מכון פדיקור ייעודי. כדאי לקרוא על טיפול בפטריות ברגליים באתר מדיקל פדיקור.

מהו פדיקור רפואי?

בשונה מטיפולי פדיקור רגילים שנועדו להעניק טיפוח, אסתטיקה ויופי לכפות הרגליים, טיפולי פדיקור רפואי נועדו לטפל בקשת רחבה של בעיות ותופעות רפואיות המתפתחות בכפות הרגליים כמו ציפורן חודרנית, יבלות, הסרת עור קשה מכפות הרגליים וכן טיפול יעיל בזיהום פטרייתי בציפורניים.

למרות שפדיקור רפואי מסייע לטפל בבעיות רפואיות שונות בכפות הרגליים, מומלץ להיעזר בטיפולים אלו גם כדרך מניעה להתפתחות של בעיות מורכבות בציפורניים, בעור או בחלקים אחרים בכף הרגל.

מתי מומלץ לפנות למכון פדיקור רפואי?

באמצעות טיפולים קבועים במכוני פדיקור רפואי ניתן לשמור על כפות הרגליים מטופחות, אסתטיות ובריאות במיוחד במקרים בהם נועלים נעליים צמודות שאינן מתאימות לכף הרגל, ועלולות ליצור בעיות רפואיות בהמשך כמו ציפורן חודרנית או פטריה בציפורן. גם אנשים העוסקים בספורט נכללים בקבוצת הסיכון להתפתחות בעיות כרוניות בכף הרגל כמו עור קשה או יבלות, זאת כתוצאה מחבלות חוזרות ונשנות לאצבעות הרגליים, אותן ניתן למנוע באמצעות טיפול שגרתי של פדיקור רפואי.