גם אתם יכולים להנות מסוף יום מפנק בבית: כורסאות עיסוי זה הדבר הבא!

 

המאמר באדיבות רילקס מרקט – חנות למכשירי עיסוי

מכירים את המתקנים המוצבים בקניונים המיועדים לילדים, בהם ניתן לשלם כדי לזכות בכמה דקות של רכיבה על נדנדה בצורת דמות אהובה? אלה הם אמנם משחקים המיועדים לילדים, אך בכל הנוגע לפינוק עבור אנשים מבוגרים, העונה אפילו לצרכים הרפואיים שלנו, ניתן לראות יותר ויותר בקניונים ובבתי הקולנוע כורסאות עיסוי מפנקות, הניתנות גם הן "להשכרה" בת כמה דקות בכל פעם. אלא שכיום בזכות ירידת המחירים, ניתן ליהנות מהפינוק החשוב הזה גם אצלכם בבית, בכל זמן שתרצו. אז איך זה בעצם הפך להיות אפשרי, ומהם המחירים? 

כורסאות עיסוי אצלכם בבית – תתרגלו לחשוב בגדול

אמנם לקח זמן עד שהשינוי קרה, אבל בסופו של דבר הוא הגיע –  וכיום גם משקי בית פרטיים יכולים ליהנות מכורסת עיסוי מקצועית, ממש כמו שהיינו רואים עד לא מזמן רק בבתי בילוי בהשכרה קצרת מועד תמורת תשלום של כמה שקלים. הסיבה להורדת המחירים נעוצה בכך שהטכנולוגיה כבר אינה נחשבת לחדישה וליקרה כל כך, מה גם שהיא מתפתחת ומתחדשת כל העת, וכיום גם אנשים ממעמד הביניים יכולים ליהנות ממנה – ממש כשם שחדרו לעולמנו הספות הנפתחות בתחתית (עבור הרגליים) לפני כמה שנים.

מה עושה כורסת העיסוי?

מעבר לפינוק ולהנאה המרובה מהן, כורסאות עיסוי עשויות להועיל מאד לאנשים הסובלים מבעיות גב ומכאבים. כך, הן מאפשרות עיסוי ארוך (לפי הצורך כמובן) באזורים נרחבים בכל חלל הגב, העליון והתחתון. מעבר לכך, אופן העיסוי יכול להשתנות בין מצב למצב לפי בחירתכם, כך שתוכלו למצוא את מה שהכי מתאים לכם ובדרגות עוצמה משתנות, או לחלופין לשנות את האפשרות מדי פעם, כדי לבחון מצבים נוספים ואת אופן השפעתם עליכם. עוד יש לציין כי השימוש בכורסאות אינו מסוכן כלל, ובמקרים רבים הוא אף עשוי להביא להקלה משמעותית ונרגשת בכאב – זאת כאמור מעבר להנאה הפשוטה המלווה כל ישיבה על הכורסה. מחירי הכורסאות נעים בין כמה אלפי שקלים לעד כ- 10,000 ש"ח, ומומלץ מאד לערוך סקר שוק מקיף לפני שבוחרים בכורסה שתהיה שלכם.