המים המיסלריים תופסים תאוצה

מהם מים מיסלריים, מה ההבדל בינם לבין מי פנים ומסירי איפור ואיך משתמשים בהם בצורה נכונה? אם גם אתן שמעתן על הטרנד ולא הבנתן במה מדובר, המאמר הבא ייתן לכן את כל התשובות

מים מיסלריים מיועדים להסרה מהירה של איפור פנים, עיניים ושפתיים. לפי חברות הקוסמטיקה הגדולות, המים מתאפיינים בכך שהם מסוגלים להסיר את כל שכבות האיפור והמייקאפ בלי תחושה נלווית של שמנוניות. מעבר לכך, החברות שמייצרות את המים המיסלריים מתגאות בכך שהן לא דורשות ניקוי נוסף ונפרד בעזרת מים רגילים. זה לבד אמור להיות שווה את המאמץ ולצמצם חלק ניכר מהזמן שאותו משקיעות נשים בשגרת הטיפוח וההיגיינה.

עם זאת, חשוב לזכור שההצלחה של מים מיסלריים לא נובעת רק מהמפרט של המוצר. המים האלה הפכו לטרנד כי הם מתכתבים בצורה מושלמת עם שגרת הטיפוח של המאה ה-21. נשים שלא רוצות לאחר לעבודה אבל גם לא מוכנות להתפשר על המראה, כאלה שחוזרות מאוחר הביתה ומעוניינות לנצל כל רגע פנוי ונשים מנוסות שיודעות שאסור לשפשף את עור הפנים הן הראשונות לאמץ מים מיסלריים ולנצל את היתרונות שלהם.

מה ההבדלים בין מים מיסלריים, מי פנים ומסירי איפור?

השאלה המתבקשת היא מה בכלל ההבדל בין מים מיסלריים והאם הטרנד הזה תופס תאוצה גם כי הוא עדיף על פני מים ומסירי איפור. למרות שמצד אחד על טעם וריח קשה להתווכח ויש נשים שלא יוותרו על שגרת הטיפוח הנוכחית שלהם, אין ספק שבמים מיסלריים בכל זאת יש משהו מיוחד.

קודם כל, מים מיסלריים הם תכשיר טיפוח עדין שמתאים גם לנשים שאין להן ניסיון קודם בשמירה על היגיינה וניקיון של עור הפנים. אין צורך בשום סוג של רקע מקצועי על מנת להשתמש במים ולהסיר בעזרתם שכבות איפור עקשניות מהבוקר גם אחרי ימי עבודה ארוכים במיוחד. העדינות של התכשיר לא פוגעת ביעילות שלו, אך היא כן מצליחה להסיר את האיפור בלי שאריות ובלי לעורר גירויים. מים מיסלריים הם תכשיר היפואלרגני שעומד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ומומלץ גם על ידי אנשי מקצוע.

שנית, ההבדל בין מים מיסלריים לבין מי פנים ומסירי איפור נובע ממה שקורה אחרי שמשתמשים בהם. בעוד מי פנים ומסירי איפור נועדו לרענן את עור הפנים בלבד, המים יכולים לשמש כשכבה שמתווכת בין העור לבין קרם לילה וקרם לחות לבוקר. הנוסחה של מים מיסלריים מכילה מולקולות מיקרוסקופיות שתפקידן להמיס וללכוד את חלקיקי האיפור כדי להסיר אותם מהעור בקלות, והתוצאה דומה לזו שמתקבלת בעקבות שטיפת פנים – אבל עם ערך מוסף.

לסיכום, המים המיסלריים תופסים תאוצה כי הם מספקים יתרונות שאין לתכשירי טיפוח אחרים. כנראה שמדובר ביותר מטרנד אופנתי חולף והוא כאן כדי להישאר.