זה לא חייב להיות יקר: מוצרי האיפור השווים ביותר לרכישה מחו"ל

מוצרי איפור מחו"ל

נמאס לכן להוציא מאות שקלים בכל חודש על מוצרי איפור? ובכן, באמצעות אתרים מחו"ל ניתן לבצע רכישה של מגוון מוצרי איפור במחירים אשר זולים בעשרות אחוזים מאשר בישראל. מהם מוצרי האיפור השווים ביותר? להלן הסקירה.

רכישה של מוצרי איפור: לא חייב לקרוע את הכיס

זה לא סוד שמוצרי האיפור במדינת ישראל נחשבים ליקרים מאוד ביחס למחירים אותם ניתן לקבל בחו"ל, וזאת בשל פערים של עשרות אחוזים. כך לדוגמא, אודם של חברת שאנל נמכר בישראל במחיר של 250 ₪, ואילו באירופה ניתן לרכוש את אותו האודם במחיר של 170 ₪ בלבד. למעשה, אם את רוצה לשדרג את תיק האיפור שלך את לא חייבת לקרוע את הכיס, וזאת בשל אפשרות להזמין את המוצרים דרך אתרים בין לאומיים.  ניתן למצוא באמזון בעברית מגוון מוצרי איפור של החברות המובילות בעולם ,כל זאת במשלוח מהיר ועם חסכון ענק לכיס. מהם מוצרי האיפור הטובים ביותר אותם תוכלי להזמין כבר עכשיו? הנה הפרטים.

מוצרי איפור שווים לרכישה דרך אתרים מחו"ל

אחד המוצרים הנמכרים ביותר בעולם הטיפוח והאיפור הוא ללא ספק מייקאפ. אם את רוכשת מייקאפ בארץ במחיר של בין 170-300 ₪, זה הזמן לבצע משלוח דרך אמזון או אתרי סחר בין לאומיים אשר מציעים לך לבצע את הרכישה בהנחות גדולות. זאת ועוד, מוצר נוסף אשר הוא בגדר חובה בתיק האיפור הוא קונסילר. דרך אתרים ניתן לרכוש קונסילר בעלות של 50 ₪ בלבד, של מותגים מובילים כמו רבלון, שאנל ואסתי לאודר. מוצר שווה נוסף הוא ג'ל לגבות, אותו ניתן לרכוש בארץ בעלות גבוהה יחסית. אולם, באמצעות אתרים מחו"ל ניתן להזמין שמן קיק וג'ל גבות במחיר מגוחך של 30 ₪ בלבד. המוצרים אשר הם בגדר חובה בעבור כל תיק איפור של אישה: מסקרה, קונסילר, מייקאפ, אודם, איילנר, ג'ל גבות וסומק.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מוצרי איפור מחו"ל?

לצערנו, לא מעט נשים נופלות בפח ורוכשות מוצרי איפור מזויפים, כפי שניתן היה לראות במכירות של מוצרי האיפור המזויפים של משפיענית הרשת קיילי ג'נר. משום כך, חשוב לרכוש רק דרך אתרים מובילים אשר להם המלצות מוכחות בתחום, כמו גם כאלו אשר מחזיקים באישור של ייבואן רשמי. בכך, תוכלי לשדרג את תיק האיפור שלך – מבלי לקרוע את הכיס ועם מקסימום תוצאה.