האם ניתוחים פלסטיים הם בטוחים?

עיבוי שפתיים

נראה כי החברה הישראלית השתנתה באופן ניכר בעשרים השנים האחרונות. אנחנו רואים כי החברה לפחות החילונית, הרבה יותר טולרנטית, הרבה יותר מקבלת את השונה והרבה יותר פתוחה לרעיונות חדשים. אחת הדוגמאות המובהקות לכך היא הקבלה של הניתוחיים הפלסטיים ואימוצם למיינסטרים של החברה הישראלית. תתפלאו לשמוע כמה נשים עוברות ניתוחים פלסטיים וכיצד הדבר משפיע על חייהם בצורה דרמטית. נראה כי כמעט כל ישראלית עברה איזה שהוא ניתוח פלסטי, כגון עיבוי שפתיים, הגדלת חזה ועוד. העובדה כי הניתוחים הפלסטיים מתרחשים השכם וערב מלמדת אותנו על כך כי מדובר בניתוחים בטוחים מאוד. כמובן שצריך לדאוג כי הם יבוצעו רק על ידי בעלי מקצוע מיומנים, אך אם את מתלבטת האם לבצע את הניתוח הפלסטי עליך לדעת כי אין כל חשש לעשותם וכי הם בטוחים להפליא.

מתי כדאי להתחיל עם ניתוחים פלסטיים?

עקב העובדה כי ניתוחים פלסטיים הם טרנד עצום כיום, נראה כי הולך ויורד גיל המנותחות. נראה כי כיום אפילו נערות כבר רוצות לערוך ניתוח פלסטי והן מפעילות לחץ כבד על ההורים שלהם שיאפשרו להם לבצע את הניתוחים. לכן עולה גם שאלה מוסרית וגם שאלה טכנית מאיזה גיל מותר לבצע ניתוחים פלסטיים. ראשית יש להבדיל לדוגמא בין עיבוי שפתיים,  לניתוח באף ועלינו להבין כי כול ניתוח שונה מקודמו. חשוב גם להבין כי רק רופא יכול להחליט כי מותר לבצע ניתוח פלסטי לנערה והוא הדמות הקובעת בעניין זה. הרופא ישקלל את כלל הנתונים על הנערה ורק כך יחליט האם ניתן לבצע ניתוחים לעניינה. עליכם לדעת כי יש מנתחים שאינם מוכנים לנתח נערה מתחת לגיל 18 ועלינו לקחת זאת בחשבון.

האם ניתוחים פלסטיים מתאימים רק למין הנשי?

חשוב להבין כי ניתוחים פלסטיים אינם מתאימים רק לנשים וישנם גברים רבים אשר יכולים לעבור ניתוח פלסטי ולשפר את המראה שלהם בצורה דרמטית. על אף שזה נראה כי רק נשי מבצעות ניתוחים פלסטיים בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שבה גברים רבים יותר בוחרים לבצע ניתוחים פלסטיים ואין בכך כל פסול.