איך תוכלי להראות חושנית יותר

עיבוי שפתיים

הדרך למראה חושני תלויה בגורמים רבים ביניהם: מצב הרוח שלך, האוכל שאת אוכלת, בריאות השיער שלך, איך שאת צועדת וכדומה. אז איך תראי חושנית יותר? במאמר הבא ישנם כמה טיפים למראה הרצוי שתוכלי לממש כמעט לבד.

טפחי את שיערך – על מנת לקבל את המראה חושני,] על השיער שלך להיות בריא ובעל נפח. חשוב לחפוף את השיער בכל יום, ולדאוג לתכשירי שיער שיטפחו אותו ויוספו לו נפח. דאגי למסכות שיער מתאימות, ולייבוש בשיער בפן כאשר את מייבשת את השיער עם מייבש השיער שהוא מוטה כלפי מטה אל השיער, בכך שיערך יצבור נפח למראה החושני. הוסיפי לשיער ברק באמצעות שמן לקצוות השיער או ספריי שמוסיף לו נפח.

טיפוח הפנים – את עור הפנים חשוב לטפח על ידי הזנתו בקרמים שמונעים יובש. חשוב להתמיד בקרם לילה ויום וקרם למניעת קמטים מתחת לעיניים למראה הזוהר. עוד כיום ישנם קרמים פרא רפואיים שמסייעים לקבל מראה עוד מתוח וחלק וזוהר לעורך.

שפתיים חושניות – על מנת לקבל מראה של שפתיים חושניות ועבות, חשוב למרוח על השפתיים קרם לחות, ושפתון הגנה כדי למנוע מהשפתיים יובש. מי שהשפתיים שלה דקות במיוחד תוכל להיעזר בעיבוי שפתיים. כיום ניתן לבצע עיבוי שפתיים בקלות וזאת באמצעות הזרקת חומצה היאלורנית שהיא חומר טבעי המוזרק לעור בקלות ומעבה את השפתיים ומקנה להן מראה חושני.

בריאות הגוף – כדי שהגוף שלך יהיה בריא ויראה בריא חשוב לאכול נכון. הימנעי מאוכל שמכיל סוכר מעובד, מאכילת בצקים ומאכלים בעלי חומרים משמרים ומונוסודיום גלוטומט. עברי לאוכל טבעי יותר, לאכילת ירקות ירוקים, ומאכלים מזינים בריאים ובעלי סיבים תזונתיים. כשאת אוכלת באופן בריא את נראית חיונית יותר, בריאה, ועורך, שיערך ופנייך נראים חיוניים יותר.

יציבה נכונה – חשוב לשמור על יציבה נכונה. מראה חושני הינו כזה שבו גופך זקוף ארוך וגאה. צעדי שגבך זקוף והקפידי לצעוד שכתפייך מטה וראשך מורם. אם את מרגישה שאת מעט כפופה תוכלו להיעזר בשיעורי פילאטיס שגם מחטבים את הגוף, גם עובדים על זקיפות וגם מארכים את מראה הגוף.