מעבדת LEM – בדיקות למשטח צוואר הרחם

מעבדת LEM

נשים רבות שנמצאות בקבוצת סיכון לא מודעות לסכנה של סרטן צוואר הרחם, וכתוצאה מכך נמנעות מביצוע בדיקה פשוטה שעשויה להתברר כמצילת חיים. מעבדת LEM מציע שירות ישיר ועקיף לביצוע של בדיקות מהסוג הזה, כך שרק צריך לפנות אליה ישירות או דרך מוסד רפואי שהיא עובדת דרכו.

כל אישה שרוצה לדעת שהיא עושה מה שצריך על מנת לשמור על הבריאות שלה, צריכה להבין כי ביצוע של בדיקות מהסוג הזה כשהיא נמצאת בקבוצת סיכון זה דבר הכרחי שיכול להביא לשינוי גדול ביותר במצב שלה ולאפשר לה להבין טוב יותר היכן היא נמצאת מבחינה בריאותית.

בדיקה חיונית עבור נשים בקבוצת סיכון

ניתן להעיד על נשים רבות שבוחרות להימנע מהבדיקה הזו, וזאת על האף היתרונות שהיא טומנת בחובה. אנו ממליצים להימנע ממצב כזה, ולהבין שמדובר פה בבריאות ולעתים אף בעניין של חיים ומוות. גילוי מוקדם של מחלת הסרטן יכול להביא לטיפול הרבה יותר אפקטיבי והצלת חיים כתוצאה מכך.

אם אתן לא כל כך בטוחות מה אתן צריכות לעשות בהתחשב במצב הבריאותי שלכן, יהיה כדאי לכן להתחיל בכך שתתייעצו עם הרופא שלכן, אשר יוכל לבדוק אתכן באופן פרטני ובמידת הצורך גם להמליץ על האפשרות לעשות בדיקה למשטח צוואר הרחם אצל מעבדת LEM.

תהיו קשובות למצב של הגוף שלכן

רוצות לשמור על הגוף שלכן במצב טוב ולדעת שאתן נמנעות ממחלות משמעותיות שעלולות לפגוע בכן? בכל פעם שיש צורך בביצוע של בדיקה בשל הימצאות בקבוצת סיכון, פשוט תעשו אותה. מעבדת LEM מציעה שירותים נוחים במיוחד לכל אלו שרוצות לעשות זאת בדיקה כזו ולקבל תוצאות מהימנות בתוך פרק זמן קצר כדי לדעת האם הן צריכות להיות מוטרדות מבחינה בריאותית.