כורסת טלוויזיה מעור לעומת בד – השוואה

כורסה היא תוספת מצוינת לחדרים רבים, נוחות וסטייל ברהיט אחד הכרחית. עם זאת, כשאתה בוחר כורסה, אפשרויות הריפוד עשויות להראות מכריע. מקום נהדר להתחיל לצמצם את הבחירות שלכם הוא על ידי ההחלטה איזה ריפוד יתאים לכם ביותר. כאשר בוחרים בין ריפוד מבד ועור כדאי לקחת בחשבון כמה היתרונות והחסרונות של כל אחד. בואו לעבור על כמה מהמאפיינים מכל סוג כדי לראות אילו יתאימו לבית שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

סגנון

בעוד כורסאות טלוויזיה מעור וגם מבד מיוצרות במגוון סגנונות, מהמסורתי לכפרי, לכל סוג ריפוד יש תחושה משלו. אפילו במבט חטוף, לעור יש תחושה יוקרתית. אם שאר ביתכם נשען לעבר סגנון פורמלי, תרצו לבחור במראה עור פשוט יותר כדי להשיג הרמוניה בין הסגנונות.

ריפודי בדים הם קצת יותר פשוטים, אפילו בסגנונות מסורתיים. כדי לשמור על מראה רשמי יותר בבד, לכו על מראה קלאסי ומחויט. אינך צריך להתאים את כל הרהיטים המרופדים שלך, וגם חלקי עור וגם בד יכולים לעבוד יחד יפה. רק הקפידו לקחת בחשבון את האווירה של הבית, כך שתוכלו לבחור כורסה שתשתלב בצורה חלקה.
אם אתם טיפוס של בד – מבחר ענק מחכה לכם כאן באתר!

נוחות

כל הכורסאות שלנו מיוצרות לנוחות ועמידות בראש, עם בנייה יציבה, מנגנון שכיבה חלק וכריות רכות ועם זאת תומכות. כאשר בוחרים בין עור לבד עליכם לקחת בחשבון את תחושת הריפוד. לעור יש משטח קריר יותר, בעוד הבד קצת יותר נעים ונושם. בסופו של דבר, מדובר בנושא של העדפה אישית, אך יש אנשים שמרגישים שהתחושה החמה של הבד נוחה יותר מושגי התכרבלות.

 

טיפול

ריפוד בד איכותי זמין עם אפשרויות חזקות ועמידות בפני כתמים. עם סוג הבד הנכון, מראה זה יימשך זמן רב, וניתן לשמור עליו רענן באמצעות זהירות וניקויים מקצועיים מדי פעם.

עם זאת, לשימוש ארוך טווח אתה פשוט לא יכול לנצח עור, שעמיד לחירורים מדברים כמו ציפורני חיות מחמד ונעלי ילדים. טיפול נאות בריפודי עור דורש רק ניקוי אבק וחידוש מדי פעם בעזרת מרכך עור. עבור כורסאות שעומדות להתמודד עם יותר בלאגן, כמו חטיפים, ריפוד עור כנראה יתאים לשימוש היומיומי קצת יותר טוב.