תיקי גב מעור

תיקי גב מעור

נשים וגברים וגם ילדים וילדות יודעים שתיק גב מאפשר תמיכה ונשיאת קלה יותר של כל אלמנט, החל ממחשב נייד עד לספרים ויומנים, ומשם גם כלי איפור או תיק איפור קטן, מסמכים, עטים, מוצרי היגיינה ובעצם כל מה שאנו רוצים לשאת בבטחה ובאופן בטוח על הגב שלנו. תיקי גב מעור מאפשרים את הנוחות האמורה וגם אלגנטיות ויוקרה שמסמלים מוצרי עור איכותי. אבל כיצד בוחרים את המוצר המושלם? הנה מספר טיפים טובים:

מטרה

חשוב להבין את המטרה של התיק ולהבין מה יהיה השימוש המרכזי שלו. לדוגמא: עבור מחשב נייד כדאי לבחור תיק ייעודי שנועד למחשב ולגודל המחשב שלכם, כמו למשל מחשב נייד עד 13.3 אינץ' שנכנס בקלות למרבית התאים. במידה ומדובר בשימוש יומיומי ללא מחשב, כמו לצורך נשיאת יומן, מסכמים, ארנק, תיק איפור וכולי – בחרו תיק גב שיתאים לכל הפריטים החשובים ויכיל תאים קדמיים לנייד, כיס אחורי, רוכסנים לשמירה על החפצים וכו'. עוד אפשר לבחור מוצר שמתאים לפורמט A4 ובכך מקנה נשיאת נוחה של מסמכים.

מחיר

בצעו השוואת מחירים בין תיקי עור ונסו להבין מהן העלויות הממוצעות. אל תתפשרו בקנייה על איכות או זיופים. באמצעות רכישה און ליין אפשר לבצע השוואת מחירים בקלות בלי להתפשר על איכות ובד בבד לקבל חוות דעת על מגוון מוצרים. 

עיצוב ואיכות

כשאתם בוחרים פריטים עשויי עור בפרט תיקים בחנות טוסקנה תיקי עור, שימו לב כי מדובר בעור איטלקי משובח.  בחרו תיק עשוי מעור איטלקי שתוכלו לקבל עליו 24 חודשי אחריות לפחות. חשוב לבדוק את מידות התיק ואת איכותו. תיקים מפירנצה איטליה מספקים שימוש איכותי ונוח אחריות ורצועות שאינן נשחקות. באמצעות בחירה טובה תוכלו לשדרג אלגנטיות אבל גם נוחות בחיי היום יום.