הסרת שיער בלייזר – כל היתרונות

הסרת שיער בלייזר

אין ספק כי מודל היופי של היום, שונה לחלוטין ממודל היופי של פעם. הדבר נכון כמובן גם עבור נשים וגם עבור גברים, היות והדרישות משני המינים הולכות ומשתנות עם השנים. אם בעבר המודל הגברי כלל למשל חזה שעיר, הרי שהיום רוב הדוגמנים מציגים חזה חלק לחלוטין. כמובן שהדבר נכון גם עבור נשים, אשר מציגות רגליים חלקות לתפארת, בתי שחי חלקים ובגדול גוף חלק ואסתטי. חשוב להבין כי לא ניתן להגיע לכאלה רמות של עור חלק באמצעות גילוח, היות והגילוח תמיד ישאיר נקודות שחורות על העור. כמו כן, מי שמוכן לעבור את הסבל והכאב של טיפולי שעווה, ישמח לגלות כי טיפולי לייזר נחשבים להרבה פחות כואבים ולהרבה יותר יעילים. לכן למעשה, כל מי שנלחם על בסיס יומיומי בשיער המיותר, חייב לנסות הסרת שיער בלייזר.

מהם היתרונות של הסרת שיער בלייזר?

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של הסרת שיער בלייזר, הוא כמובן העובדה שמדובר על מספר טיפולים מוגבל אשר אמור לגרום להסרת השיער מאזור הטיפול אחת ולתמיד. לעומת טיפולים אחרים המיועדים לצורך הסרת שיער זמנית, טיפול בלייזר נועד כדי להיפטר מהשיער המיותר לצמיתות. מעבר לכך, מי שמבצע את הטיפולים בקליניקה שמחזיקה מכשור חדשני ומשוכלל, מבטיח לעצמו טיפול מהיר ויעיל יותר. מכשירי הלייזר החדשניים מאפשרים לשלוח כמות גדולה של פולסים בכל שנייה, דבר שמבטיח לקצר משמעותית את זמן הטיפול. מצד שני, מכשירים אלו מאפשרים גם להתאים את עוצמת קרן הלייזר לכל גוון וסוג עור, דבר שמבטיח את התוצאות האיכותיות והיעילות ביותר. מכשירים אלו עומדים כמובן בכל התקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים הישראלי, כך שאין כל סיכון ואין כל חשש לבטיחות המטופל. יתרון משמעותי נוסף, הוא העובדה כי המכשירים החדשים מכילים ידית קרח, שמטרתה לקרר את האזור לפני הטיפול, דבר שמונע לחלוטין כל תחושה של כאב.

לסיכום, הסרת שיער בלייזר נחשבת לאחת השיטות היעילות ביותר לצורך הסרת שיער מכל חלקי הגוף. הטיפול מתאים הן לגברים והן לנשים, ללא שום קשר לצבע או לסוג העור שלהם.

לחצו כאן לכתבה בוואלה בנושא הסרת שיער