יש מבחר עצום של שעונים לנשים אך מי הוא האחד שלך?

שעונים לנשים

שעון יד הוא כמובן לא רק אמצעי שנועד להורות את השעה. מדובר בלא פחות מאשר אקססוריז אופנתי ומעין תכשיט, שנועד להחמיא לך ולעורר תגובה חיובית בעיני המסתכל/ת. מכיוון שיש מבחר עצום של שעונים לנשים (ןכמובן שעונים לגברים בצבע זהבתרצי בוודאי לדעת מי הוא האחד שלך, איך תוכלו לבחור בצורה מאוד טובה. 

השעון הנכון להזדמנויות הנכונות 

שעון לנשים, כמו תכשיט מעוצב, יתאים מאוד להזדמנויות מסוימות. כפי שישנם תכשיטים שיתאימו יותר ליום יום ואחרים שיתאימו לאירועים מיוחדים, כך גם אפשר לבחור את השעון לנשים שיתאים בשבילך. חשבי תחילה האם את מחפשת שעון ליום יום, קז'ואלי, שעון שייראה נהדר באירועים חגיגיים או אולי כזה שיחמיא כאשר הוא ישתלב לצד פריט אופנה מסוים או תכשיטים האהובים עלייך במיוחד. 

גודל השעון וצבע הרצועה

נשים מסוימות מעדיפות שעונים גדולים, עם יותר נוכחות. נשים אחרות מעדיפות שעונים יותר קטנים, מפני שהם נראים יותר מקסימים או יותר מעודנים. שני הדברים החשובים שתמיד כדאי להביא בחשבון כשאת בוחרת שעון הם גודלו של השעון וצבעה של הרצועה. אגב, בחלק מהשעונים כיום אפשר די בקלות להחליף את הרצועה, באופן יום יומי, ברגע שהסגנון נעשה משעמם בעין. 

שעון נשים בעיצוב שעושה לך טוב 

בבחירת שעון, כמו באהבה, לא את הכל אפשר להסביר. את האחד שלך יכול מאוד להיות שתבחרי לפי מה שהלב יאמר לך. כלומר, תסתכלי בכמה וכמה עיצובים של שעונים וכשתראי את האחד שלך, פשוט תדעי שזהו זה. מצאת את השעון שמרגיש לך הכי הכי נכון. הוא פשוט עושה לך טוב בלב, בגלל הצורה המיוחדת, בגלל הצבע המיוחד, בגלל השילוב המיוחד בין השעון עצמו לבין רצועת היד. 

בדקו באתר כריסטיאן פול שעונים לנשים