רעיונות וטיפים לעיצובים שניתן לרקום על פרוכות לבית כנסת לכבוד שבת

הפרוכת של בית הכנסת נועדה בעיקר על מנת לכסות ולחפות על דלתות ארון הקודש. ארון הקודש הוא למעשה הכספת של ספרי התורה ושם שוכנים ספרי התורה של בית הכנסת. 

ספר תורה הוא מוצר יקר ערף הן מבחינה אידאולוגית והן מבחינה כספית. ספר התורה הוא תשמיש הקדושה הכי יקר והכי חשוב שיש לעם ישראל עד כדי כך שאם קורה חס וחלילה וספר תורה נופל על הקרקע בביזיון גם אם זה קורה בשוגג, עדיין עכל מי שהיה עד למחזה צריך לצום ולשוב בתשובה ביום שיקבע לכך. 

הפרוכת נועדה על מנת לחפות על ארון הקודש ולהפוך את הכספת של ספרי התורה למקום יוקרתי ומכובד.

פרוכת לכל יום

פרוכת לבית הכנסת מעטרת את ארון הקודש ועל הדרך מגינה ומצלה על ארון הקודש. מעבר לפרוכת לבית הכנסת הקבועה יש גם פרוכת מיוחדת המיועדת לשבתות, לחגים ולמועדי ישראל.

אז גם אם יש לכם כבר פרוכת רגילה המשמשת אתכם היטב בימות החול, זה עדיין לא אומר שאתם מסודרים. כי צריך גם פרוכת מיוחדת לשבתות ולחגים. זה בדיוק מה שתוכלו למצוא ברקמת אהרן. 

מגוון גדול של פרוכות לבתי כנסת ברמות שונות ובעיצובים מגוונים כך שתוכלו בקלות למצוא את המוצר הכי מתאים עבורכם כאשר אתם רוצים גם פרוכת מיוחדת שתיתן לכם מענה לשבתות ולחגים.

רקמה מיוחדת על הפרוכת לכבוד שבת

אם אתם רוצים לייעד פרוכת מיוחדת שתשמש אתכם דווקא לימי שבת, תוכלו לבחור פרוכת לבנה וחגיגית ועליה לרקום פסוקים מיוחדים הקשורים לשבת, הקדשות מיוחדות וכל מה שבעצם תרצו.

כך הפרוכת תהפוך להיות מכובדת במיוחד וכזו שאכן תייקר את בית הכנסת שלכם לכבוד שבת קודש!

לרכישת פרוכת היכנסו לרקמת אהרון