איך תשיגו את החיוך המושלם?

איך תשיגו את החיוך המושלם?

אתם מחייכים לאדם שניצב מולכם, אתם רוצים לתת לו את המיטב – אבל מה באמת הוא רואה? החיוך שלכם והמראה שלכם בעת שאתם מחייכים מושפע בצורה ישירה ממצב השיניים שלכם. כן, אתם חושפים שיניים ומחייכים, והשיניים הן חלק בלתי נפרד מהמראה שלכם כאשר הפה נמתח בזווית מחייכת.

לחייך – חיוך מושלם ?

אז אם כבר לחייך, בואו נעשה את זה מושלם עם הלבנת שיניים באתר לובנדנט. חשוב מאוד לבחון את השיניים ואת המראה שלהם כדי להשלים את החיוך שלכם, ולאפשר לכם לתת את החיוך המושלם והמאיר ביותר שתוכלו. כדי לעשות את זה צריך לבצע מספר טיפולי שיניים. ויש מספר שלבים להשגת המטרה המושלמת.

שלב ראשון – טיפולי שיניים בסיסיים

לפני הכול יש לוודא כי כל השיניים שלכם שלמות ותקינות. שכל אחת מהן שלמה וחלקה. לא פעם צריך לסתום חורים, לבצע כתרים או טיפולי שורש כדי להשלים את שורות השיניים בצורה נאה.

שלב שני – יישור וסימטריה

השיניים אמורות להיות סדורות בשתי שורות ישרות וסימטריות. לא תמיד זה אכן כך, במקרים בהם יש שיניים עקומות או לסת בולטת יש לבצע יישור שיניים. מדובר על טיפולים אורתודנטיים אשר מטרתם היא ליישר את השיניים ולהביא כל שן למקומה הנכון בזווית הרצויה.

שלב שלישי – הלבנת שיניים

אחרי שכל השיניים שלמות וניצבות על מקומן, ניתן להתקדם לשלב הבא אשר נועד לשפר את המראה של השיניים. מדובר על הלבנת שיניים שנועדה להסיר כתמים וצבע צהבהב שנוטה לדבוק בשיניים של אנשים. ההלבנה מסירה כתמים של עישון, של מזון ומשקאות. התוצאה הטובה שמתקבלת לאחר סיום הטיפול היא שיניים נקיות וחלקות בצבע לבן בוהק.

להיות מרוצים מהתוצאה

אכן, השיניים שלנו הם אמנם חלק קטן יחסית, אבל המשמעות שלהן עצומה. הן מבחינת פעולות האכילה, הן מבחינת הדיבור והגיית האותיות, וגם מבחינת המראה שלנו. אז אם אתם רוצים לחייך חיוך מושלם, אם הנכם מעוניינים לוודא כי אתם יכולים לפתוח את הפה בחיוך מחמיא ונאה – אתם מוזמנים לפנות אל מרפאת שיניים תל אביב לטיפולי שיניים אשר שמים דגש על אסתטיקה ויופי!