איך לשדרג את מראה השיער

לשדרג את מראה השיער

אם השיער שלכם חסר חיים, חסר ברק ובכלל: נראה שאף פעם אינו מסתדר, חשוב לא לוותר ולהבין שישנם מוצרי שיער מעולים של רובי סגל כמו גם שיטות ודרכים לשמור על שערות גמישות, מבריקות כמו גם על תספורת נפלאה!

אין זה משנה אם יש לכם שיער חלק, מתולתל, גלי או בכל עיצוב אחר: מה שחשוב הוא כי תבצעו הזנה מבפנים, כמו גם שתדעו אילו חומרים או תכשירים יהיו טובים עבורכם ואיזה, פחות. אז כיצד אפשר לשדרג את מראה השיער? הנה כמה טיפים טובים:

חפיפה של "יום כן יום לא" – חפיפת הראש והקרקפת נועדה גם כדי לנקות את השיער והקרקפת מלכלוכים וגם כדי להזרים את הדם באזור, מה שיוביל ליצירת ברק וחיוניות. חפפו את הראש יום כן ויום לא, כדי שהקרקפת תקבל את הלחות הדרושה לה, כמו גם שחפיפה שאינה יום יומית תמנע מהשיער להתייבש.

טיפוח השערה עם מוצרי שיער – סרום לשיער, שמן פשתן, מסיכה אותה כדאי להניח על השיער מידי פעם ושאר חומרים ומוצרים: יכולים לסייע מאד לשיקום השערה (הכירו את המוצרים של שוורצקופף). בחרו מוצרי שיער אשר מתאימים לסוג השערות שלכם, כמו גם שיש לבחור מוצרים שאינן מכבידים על השיער או משטחים אותו. בכך תוכלו ליהנות ממראה זוהר.

תזונה נכונה – הקפידו לשמור על תזונה נכונה. צרכו מאכלים שיש בהם ברזל כמו גם קרטין שיעילים מאד לצמיחת השערה. מאכלים כמו אבוקדו, גרעיני חמנייה אותם ניתן להכניס לסלט ירוק, אגוזי מלך, קיווי, ושאר פירות וירקות טריים: יטיבו מאד עם השיער שלכם ויקנו לו זוהר, ברק וחיזוק.

עיסוי קרקפת – אם אתם רוצים להזרים את הדם בקרקפת, הקפידו לעסות את הקרקפת ובכך לספק לה את הזרימה הנכונה. עיסוי קרקפת נעשה גם על ידי מעסים מקצועיים ועל ידי מטפלים ברפואה משלימה.

גזירת השערה – במידה ואתם שמים לב כי השיער שלכם נוטה להתפצל ולהישבר, הקפידו לגזור את השיער לבד או במספרה. בכך תוכלו לאפשר חוזק לשערה ותהנו ממראה רענן ובריא. באמצעות כל אלה, ניתן לשמור על מראה פריזורה יפה ותסרוקת מוצלחת!