כמה עולות חולצות פולו של ראלף לורן?

ראלף לורן הוא אחד המותגים המפורסמים בעולם. המותג קיים כבר יותר מ-100 שנה והפך לסמל של יוקרה, אופנה וסטייל הידוע בכל העולם. ראלף לורן הוא מותג שקיים כבר עשרות שנים. מוצריה ידועים באיכות ובסגנון שלהם. הם כל כך הצליחו שהם הפכו למותג עולמי.

כיום יש לא מעט גברים ונשים שרוצים לדעת כמה עולות חולצות פולו של ראלף לורן. אבל בעזרת אתרים של חנויות באינטרנט נוכל לקבל הערכה גסה של המחיר של חולצות פולו של ראלף לורן וגם של מידות והדרך להזמין את המידה הנכונה לכם. 

אז כמה עולות חולצות פולו של ראלף לורן?

חולצות פולו של ראלף לורן הן אחד הפריטים היקרים לייצור. הם מיוצרים ממגוון בדים, הכוללים משי, צמר, קשמיר וצמר טלה. המחיר של חולצות פולו אלו נע בין 400 שקלים לחולצה רגילה ועד 2,000 שקלים לחולצה עם בד מיוחד.

למה דווקא ראלף לורן? 

סלוגן המותג של ראלף לורן: "תהיה עצמך" הוא ביטוי נפוץ לתיאור המותג הזה. הסלוגן הזה מציג גישה מסוימת שרלף לורן רוצה להעביר דרך קו הלבוש שלו. הוא רוצה שהלקוחות שלו ירגישו בנוח עם בחירת הלבוש שלהם ולא ידאגו לגבי מה שהם הולכים ללבוש ביום הבא שלהם בחוץ או במשרד.

ראלף לורן הוא מותג אופנה מפורסם. זהו אחד המותגים המוכרים ביותר בעולם.

חולצות פולו של Ralph Lauren מיוצרות בסין ונמכרות במגוון רחב של צבעים ומידות על ידי Ralph Lauren Polo Inc. החברה מייצרת חולצות פולו כבר למעלה מ-50 שנה. 

באמצעות חנויות מסין ראלף לורן יכול ליצור עיצובים חדשים ללא התערבות אנושית או כל פריט אחר שנחשב נשחק ויקר. החנויות מציעות חולצות בזול לכל אחת ואחד.

למגוון ענק של חולצות ממותגות, היכנסו: https://zolpo.co.il/