4 מכשירי כושר ביתיים מומלצים

מכשירי כושר ביתיים

שמירה על כושר בבית זה דבר לא פשוט, אך אפשרי. לא צריך לעשות שימוש במכשירי כושר רבים על מנת להשיג תוצאות משמעותיות וגוף חטוב. אם המטרה שלכם היא העלאת מסת שריר ואתם רוצים לעשות זאת באמצעות שימוש במכשירי כושר ביתיים שיעבדו על קבוצות שרירים גדולות, אז במאמר הזה אנו מתכוונים להעלות 4 מכשירים שפשוט אסור לכם לוותר עליהם.

  • מקבילים – בעזרת מקבילים אתם תוכלו לעבוד על החזה, הכתף הקדמית והיד האחורית. פוזיציות שונות ישימו יותר דגש על שריר מסוים, כך שאתם יכולים להתנסות במכשיר ולראות באילו פוזיציות אתם מעדיפים להתאמן. הרעיון הכללי הוא שגיוון זה תמיד טוב, שכן כך אתם מגרים את השרירים מזוויות שונות.
  • מתח – אתם יכולים לתלות מתח בכל משקוף של דלת. כך שלא אמורה להיות לכם בעיה להתקין את המתקן הזה בבית הפרטי שלכם. מה גם שהעלות של המתקן נחשבת לנמוכה למדי, וזה ללא ספק משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון. ביצוע של עליות מתח יעבוד על הגב העליון שלכם, היד הקדמית והכתף האחורית, כך שזה נחשב לתרגיל משלים מעולה למקבילים.
  • מכשיר תמיכה לאימון בטן – רוצים לאמן את שרירי הבטן שלכם כחלק מהאימונים שלכם? במידה וקשה לכם לעשות תרגילי בטן מסוימים, אז כדאי לכם לדעת שישנם תרגילים אשר עשויים לתמוך בגוף שלכם ולהפוך את כל התרגילים הללו להרבה יותר פשוטים, כך שאתם תוכלו להתאמן במלוא האפקטיביות.
  • משקולות חופשיות – לא מדובר פה בדיוק במכשיר כושר, אך בכל זאת, אם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם למיני חדר כושר, רכישה של משקולות חופשיות ואפילו ספת אימונים זה דבר שלא כדאי לכם לוותר עליו. כך תוכלו לעבוד על שרירים באופן פרטני, וזאת תוך כדי שתעניקו לכל שריר את תשומת הלב הנדרשת לו.

מכשירי כושר ביתיים לא חייבים להיות יקרים, ובו בזמן הם גם עשויים להוות את הבסיס שלכם אל עבר גוף חטוב ומושך. כך שאם אתם רוצים לצאת למסע חדש בחיים שלכם, מסע של כושר ובריאות, אל תהססו לעשות זאת.