איך לעשות הסבה להייטק לנשים

כל אישה שרוצה לעשות שינוי בקריירה שלה צריכה להתחיל בכך שתשאל את עצמה מה היא הייתה רוצה לעשות בדיוק ואיזה תחום יותר מושך אותה. עולם התכנות מצריך יותר ידע וניסיון ביחס לעולם בדיקת התוכנה, אשר ניתן להיכנס אליו לאחר תקופת לימוד קצרה ואינטנסיבית של חודשים ספורים.

אפשר למצוא לא מעט נשים שפשוט לא מרוצות מהקריירה שלהן וממה שהן עושות, והרי שזה ללא כל ספק יכול להיות מצב מתסכל, אך לצד זאת צריך לזכור שזה משהו שאפשר למנוע אם רק ניגשים לכך בצורה נכונה ומבינים איך זה יהיה נכון לעשות את השינוי הדרוש בקריירה.

כל אישה והמסלול שמתאים לה

בתחילת הדרך, כאשר עולה בדעתה של אישה לעשות שינוי בקריירה להייטק, עליה לבחון את האפשרויות הקיימות והמשרות הרלוונטיות שמעניינות אותה. לאחר מכן ניתן להתקדם הלאה ולמצוא קורס QA מומלץ אשר מתאים לצורך הסבה להייטק לנשים. כזה שיוכל לפלס את הדרך למציאת משרה עם תנאים מעולים ושכר נאה.

היתרון הגדול של אלו שבוחרים ללמוד בדיקת תוכנה הוא שמדובר בתחום פשוט יחסית, כזה שלא דורש ניסיון מוקדם, ועם אפשרות ללמוד אותו בתוך מספר חדשים, כאשר לאחר מכן כבר אפשר למצוא משרה בתחום. לא בכדי יש גברים ונשים רבים שבוחרים ללמוד את התחום הזה ולעשות הסבת מקצוע.

תתחילו ללמוד אונליין בקצב שלכן

אל תתנו לדבר לעצור בעדכן, והרי שאם אתן נחושות לעשות הסבה להייטק לנשים, אז כל שתצטרכו לעשות זה רק לקרוא מה זה אומר QA ולבחור בקורס מתאים שיוכל ללמד אתכן את כל הידע הדרוש. מיד לאחר שתסיימו עם הקורס זה יהיה הזמן שלכן לעשות מאמצים כדי למצוא משרה חדשה שתוכל להתאים לכן ולהביא לשינוי בקריירה.