רפידות גובה

רפידות גובה, אינן מיועדות רק לסובלים ממחלות או הפרעות בכף הרגל. נעליים מודרניות לא תמיד מתוכננות מתוך מחשבה על נוחות ומיקום אנטומי נכון. זוג הנעליים שלכם יכול להיראות נהדר, אך ייתכן שהן לא הדבר הטוב ביותר עבור כפות הרגליים שלכם.

רפידות גובה 

אחת היתרונות הבוהקים ביותר מרפידות גובה, היא זו שמאפשרת לכם ללכת בצורה נכונה ונוחה. רפידות גובה מאפשרות לרגל לדרוך טוב יותר על הריצפה בין ריצפה קשה או קשה מאוד.

מה הם מדרסים? 

מדרסים הם חלקים מחומר מרופד הממוקמים בתוך הנעליים או המגפיים לקבלת נוחות נוספת, חום והתאמה טובה יותר. לפעמים הם מכונים 'מיטות רגליים'. מדרסים נועדו להוסיף תמיכה לנעליים וכן להפוך אותן לנוחות יותר ללבישה. 

בעוד שהמדרסים לא הופכים את הנעל לקטנה יותר פיזית, הם ממלאים את החלל הריק בין כפות הרגליים לחלק הפנימי של הנעל.

סיבות נפוצות לקניית מדרסים 

ישנן יתרונות ללבישת מדרסים. מדרסים יכולים לעזור להקלה על כאבים, או לספק תמיכה לנעליים שלכם על מנת למנוע מהמצב להחמיר. כמו תמיד, אם אתם חווים כאב, עליכם להתייעץ עם הרופא שלכם לפני שתנסו טיפול כלשהו.

להקל על כאב 

ישנם מגוון מדרסים המיועדים לשיכוך כאבים ולתמיכה במצבים ותחלואים שונים בכף הרגל.Plantar Fasciitis היא הסיבה השכיחה ביותר לכאב בעקב. ה- plantar fascia היא רצועה עבה של רקמה התומכת בקשת כף הרגל ומחברת את עצם העקב לאצבעות הרגליים.

אם אתם מאמצים את הרקמה הזו, היא עלולה להתנפח ולהיות דלקתית ולגרום לכאב בעקב ולאורך כל הקשת שלכם כשאתם עומדים או הולכים. כך או כך, כדאי לפני כל הליך לקבל ייעוץ מהרופא ולהבין ממנו כיצד לטפל בבעיה.

בדקו מבחר מוצרים באתר קלי קלות מוצרים לבית