זר לראש

זר פרחים הוא זר עגול של פרחים שעונדים על הראש. הוא נלבש בדרך כלל על ידי נשים ונערות, אך ניתן ללבוש אותו גם על ידי גברים ובנים. מקורותיו של כתר הפרחים אינם בטוחים, אך ייתכן שמקורו ביוון העתיקה או ברומא. נעשה בו שימוש בתרבויות רבות ושונות.

זר פרחים לראש הוא סוג של עיטור ראש, הנלבש בדרך כלל בפסטיבלים או בחגיגות אחרות. הם עשויים מפרחים השזורים יחד ליצירת עיגול או זר.

זר לראש לחגיגת שבועות

בחג שבועות נהוג לשים זר פרחים לבנים לראש. זר לראש הופך את החג לחגיגי יותר והוא משלים את הלוק של החליפה או השמלה הלבנה.

כיום יש לא מעט אנשים שמזמינים זרים לראש לכבוד חג שבועות מאחר והם רוצים להיראות חגיגיים יותר. אם גם אתם מתכננים לשים זר לראש בשבועות אנו ממליצים שתזמינו זר מפרחים אמיתיים ולא מלאכותיים על מנת שתראו טוב יותר וחגיגיים יותר.

זר לראש לכלות

זר לראש לכלה הוא בהחלט בחירה פופולארית אצל כלות רבות. זר לראש מעניק מראה אצילי, מושקע ומיוחד והופך את ההופעה למושלמת וייחודית.

כיום ישנן לא מעט כלות אשר בוחרות לשים על הראש זר לראש במקום תסרוקת מיוחדת או סיכה מיוחדת. זר לראש מעניק לכלה מראה טבעי ויפה שמחובר לטבע, לאמא אדמה ולטוהר.

איפה אפשר לקנות זר פרחים לראש?

אם אתם מחפשים זר לראש לכלות או זר לראש לענות בחג השבועות או בכל חגיגה אחרת כמו יום הולדת או יום נישואין תוכלו למצוא אחד כזה בקלות באחת מחנויות הפרחים שקרובות אל ביתכם או בכל חנות פרחים אונליין. ישנם לא מעט זרים לראש אשר חלקם עשויים משזירה של פרח אחד וחלקם שזורים מתערובת פרחים. זר לראש הוא בהחלט אופציה חגיגית, טבעית ויפה.