קורס תסרוקות – למי זה מתאים?

קורס תסרוקות

לכולנו יש חיבה לשיער, גברים ונשים.

תמיד נרצה להראות מטופחים ומסודרים.

אצל נשים החשיבות רבה אף יותר, מאחר והשיער ארוך, וניתן לעשות איתו עיצובים שונים, צבעים ותסרוקות.

כמובן גם שהשיער זהו ה״כתר״ של האשה. כל אשה תרצה להראות במיטבה, והשיער משפיע ישירות על כך וגם על המצב רוח.

 

בשנים האחרונות התפתח כל נושא התסרוקות, וכעת ניתן להרשם לקורס תסרוקות מקצועי, וללמוד את כל הנושא לעומק.

בין אם התשוקה שלכם היא לקלוע צמות מיוחדות, או לעשות גלים מוברשים, ללמוד על הטרנדים החדשים בתחום, או על טכניקות חדשות שאיתן לבצע תסרוקות בקלות.

 

בקורס תסרוקות תוכלו ללמוד את כל הנושאים שמרתקים אתכם בתחום, ואף לעשות תסרוקות לארועים ולכלות מיד בתום הקורס.

 

הידע הנדרש משתנה בין הקורסים השונים.

יש קורס למתחילים – כאלו שאין להם רקע בתחום, לא ״נגעו״ בשיער, ואין להם ידע ונסיון. קורס כזה ארוך יותר מכיוון שצריך להעניק לכם את הידע הבסיסי, כדי שתוכלו להשתלב בתחום בקלות. בקורס מסוג זה תלמדו איך לעשות פן חלק שנדרש כמעט בכל עיצוב של תסרוקת. תלמדו לעשות פן פנימי, פן חיצוני, ופן תלתלים. בעזרת עיצובי השיער בפן, תוכלו לעצב תסרוקות פשוטות הבנויות מעיצובי הפן שלמדתם.

 

לאלו שיש רקע ונסיון – אלו בדך כלל מעצבי שיער שבאים מעולם הגזירות והצבע, או מי שיצא לו להתעסק עם השיער בצורה חובבנית.

קורס לאנשים אלו יהיה קצר יותר, מאחר ולא צריך ללמד אותם את הבסיס והרקע של השיער. תוכלו ללמוד את הנושאים שמעניינים אתכם – איך לקלוע צמות. בתחום הצמות ישנם מלא סוגים של צמות, ועם השנים כל הזמן יש סוגי קליעות שונים. יש צמה רגילה, צמה הפוכה, צמת שורש, צמות אוספות, וצמות פתוחות. ישנם הרבה תסרוקות המשלבות בתוכן קליעות בשיער, וכך נותנות מראה מעניין לתסרוקת.

תוכלו ללמוד את הטרנד של גלים מוברשים, איך לגלגל את הביביליס בצורה כזו שיצא לכם גל עוד לפני ההברשה של השיער. תראו את השיטות לניפוח שיער – איך לעשות ניפוח גבוה, חזק, ונקי.

תחום תוספות השיער השתדרג מאוד, וכל הזמן יש חידושים בתחום. בקורס תלמדו איך לחסוך כסף, וליצור בעצמכם תוספות מעוצבות שאותן תוכלו לשלב בתסרוקות. תראו איך לחבר אותם בצורה חזקה ועמידה. ואיך לתפור את התוספות ליצירת נפח מהיר, לתפור תוספות שמיועדות לתסרוקות הבנויות מקוקו.

העיקר שתוכלו ללמוד בקורס כזה הוא מאיפה מתחילים את התסרוקת?

מה בא לפני מה?

ואיך אני עושה את זה?

כדי לדעת מאיפה מתחילים את התסרוקת, לומדים את הבסיסים שמרכיבים את התסרוקות השונות. בעזרת הבסיסים אנו יכולים לבחור לבצע תסרוקת מסויימת, ולרכז את כל כיוון התסרוקת לאחד הבסיסים שיצרנו.

לאחר מכן נראה מה בא לפני, ומה אני עושה אחרי. תוכלו ללמוד איך לעצב את האזור הקדמי של השיער.

לראות רעיונות לתסרוקות, ושיטות עבודה בטכניקות חדשות.