השתלת שיער בטורקיה – איך זה עובד

השתלת שיער היא הליך חשוב מאוד עבור מטופלים עם התקרחות. השתלת שיער מתבצעת לקרקפת. זקיקי השיער מוסרים מהקרקפת ומניחים באזור התורם של הקרקפת, שם הם מושתלים באזור הנמען של הקרקפת. השתלות שיער Sapphire יכולות לשמש עבור כל סוגי נשירת השיער, אך הם משמשים לרוב עבור התקרחות גברית (MPB).

אז איך זה עובד? 

השתלת שיער היא טיפול כירורגי להסרת חלק מהשיער באזור הקירח. הוא מבוצע באמצעות מכשיר מיוחד שהוחדר לקרקפת. המכשיר ממוקם על החלק האחורי של הראש, שם ניתן לראותו מלמעלה.

השתלת שיער היא הליך כירורגי הכולל הסרת שיער מהקרקפת והחלפתו לעיתים בחומר סינטטי. הוא משמש לטיפול בהתקרחות, או התקרחות, אצל גברים ונשים.

השתלת שיער היא הליך כירורגי המתבצע בראש לצורך החלפת שיער שאבד או פגום. זה כולל חיתוך והסרה של זקיקי שיער מהקרקפת, אשר לאחר מכן מחוברים שוב לקרקפת. ההליך נמשך בדרך כלל 10 עד 15 דקות והוא נעשה בהרדמה מקומית.

למעשה מדובר בהליך כירורגי שבו האזור שאבד לו שיער מוחלף בשיער חדש. זה נעשה על ידי חיתוך אזור התורם והשתלתו בקרקפת המטופל. השתלת שיער היא הליך קוסמטי המשמש להחלפת שיער שאבד. זה כולל לקיחת שיער מהחלק האחורי של הראש והשתלתו על החלק הקדמי של הראש.

מדוע דווקא טורקיה? 

בטורקיה ישנם סוגים שונים של ניתוחי השתלת שיער. לכן רבים בוחרים לבצע השתלת שיער בטורקיה Estepalace. מדובר בהליך כירורגי שחשוב לעשות על ידי מומחים בלבד! 

בחרו מרפאת מומחים שיודעת כיצד לבצע את ההליך ולבחור תחליף להשתלת שיער אדם. בחרו מומחים שיוגלו לנתח את הגנטיקה של המטופל ולקבוע אילו אזורים בקרקפת יש להחליף בשערות חדשות.