גלייז לעיצוב השיער

אין בחורות מסובכות יותר מאשר בחורות עם תלתלים שצריכות לדאוג לכך שהרעמה בכל בוקר תיראה כמו שהיא רוצה  בדיוק. תלתלים יכולים להיות גורם מאוד דרמטי שמשפיע על האופן בו כל בחורה מרגישה ולכן בחירה של מוצרים איכותיים (כמו מסכת וויט פלטיניום) שיתנו לך את המענה שאת מחפשת ברגע האמת זה מה שאת פשוט חייבת לעצמך כל הזמן. אנחנו כאן כדי להסביר קצת על ההבדלים בין סוגים שונים של חומרים והמשמעות של אלו לשיער שלך. אנחנו יודעים כי הרבה פעמים יש נטיה לבחורות מתולתלות להרגיש כאילו אין מי שמבין אותן. אבל אנחנו כאן כדי לתת לכן בדיוק את המראה שאתן צריכות כדי להרגיש מעולה.

קודם כל, חשוב לשים גלייז במשורה

כל חומר שמטרתו לעצב את השיער הוא חומר שצריך להניח במשורה תוך מתן תשומת לב לפרטים. הרבה פעמים יש מי שפשוט שמים יותר מדי מהחומר ובסופו של דבר ממש פוגמים בשיער. ההמלצה היא כמובן שתימנעו מכך ושתעשו את מה שאתם צריכים כדי להבטיח כי הטיפוח של השיער לא ייפגע כתוצאה מעיצוב עם יותר מדי חומר.

אל תפחדו מהשיער שלכן

הרבה פעמים בחורות עם תלתלים רוצות לעשות החלקה ומניפולציות שונות על השיער כדי שזה יהיה חלק ויראה כמו של הזאת והזאת. אבל ברגע בו תלמדו לקבל את התלתלים שלכן כמו שהם יהיה לכן הרבה יותר קל לעצב אותם בעזרת מסלסל שיער. שיער מתולתל הוא שיער יפה, שיער חופשי, שמח ובריא. ישראל היא המקום האידיאלי לבחירה בתלתלים גולשים כאמירה אופנתית. כך שאנחנו לא היינו מוותרים על התלתלים שלכן אף פעם.

חשוב לנו לאפשר לכן לקבל חומרים איכותיים

בחירה של גלייז לתלתלים יכולה להיות בחירה מבלבלת. לנו היה חשוב שלא משנה מה תבחרו, תבחרו איכותי.

>נשם התעניינו גם ברכישת בשמים אונליין