איך לבחור מחליק לשיער?

מחליק לשיער

אין ספק שאחת ההמצאות הטובות ביותר בשנים האחרונות טמונה במחליקי השיער, ולו כי מדובר במוצר נהדר שמאפשר לנו לעצב את השיער בקלות ובמהירות. כיום, יש היצע נרחב של מחליקי שיער מגוונים, העשויים חומרים שונים (כמו מחליקים קרמיים, מחליק בעל לוחות מתכת וכו'). כיצד נדע לבחור את המכשיר הטוב ביותר? מדריך בנושא.

להחליק בקלות!

בשנים האחרונות עולם עיצוב השיער הפך כמה וכמה תהפוכות, כשכיום כל אחת יכולה לעצב בעצמה את השיער, זאת בשל העובדה שלשוק נכנסו מכשירים ביתיים מצוינים, כמו בייביליס, מתלתל וכן – גם מחליקי שיער. מי שרוצה להעמיק את הידע ולהכיר סוגי מכשירים שונים, תוכל למצוא באתר beards מידע על מחליקי שיער, לרבות סקירה מקיפה של מכשירים מומלצים.

מחליקי השיער מאפשרים לנו ליישר את השיער, וליצור מראה אחיד ומסודר, ועל כן מדובר באחד המכשירים הפופולאריים בקרב נשים.

מהו סוג השיער שלך?

הדבר הראשון שחשוב להתייחס אליו בבחירת מחליק שיער הוא סוג השיער, ולו כי שיער עדין או דק מידי זקוק למחליק בעל טמפרטורה נמוכה. לעומת זאת, שיער מתולתל ועבה זקוק למחליק בעל טמפרטורה גבוהה (מעל 200 מעלות). כלומר, הצעד הראשון הוא להבין מהו סוג השיער שלך, ומהי הטמפרטורה האידיאלית ביותר בעבורך.

מאפייני המחליק

נוסף למה שצוין מעלה, חשוב להכיר את המפרט הטכני של המחליקים השונים, ולהבין מהו המחליק הרצוי. נציין כי יש מידות שונות למחליקי השיער, סוגים ייחודיים (לרבות מברשת החלקה), וחומרים שמהם המחליק עשוי.

למשל ישנם מחליקים בעלי לוחות מתכת, והם נחשבים הסוג הפחות איכותי מבין המכשירים האחרים, זאת בשל העובדה שלוחות המתכת לא מפזרים את החום באופן שווה. מלבד זאת, ישנם לוחות קרמיים, שכן אלה הלוחות המומלצים והנפוצים בדרך כלל. הם מפזרים את החום באון שווה ונחשבים למאוד איכותיים. לצידם ישנם לוחות הטיטניום שנחשבים אף הם ללוחות באיכות גבוהה.

השוואת מחירים

למכשירי ההחלקה יש עלויות שונות, כשניתן למצוא מכשירים זולים וישנם מכשירים במחירים יקרים יותר. נסו להבין מהו התקציב האידיאלי בעבורכן, ולו כדי שתוכלו לרכוש מחליק בהתאם.

 

יש לא מעט מכשירי החלקה בשוק הישראלי והעולמי, כך שההיצע בהחלט מאוד מגוון. בצעו רכישה מושכלת, תוך בחירת הפרמטרים השונים – כך תוכלו ליהנות מרכישה נכונה ואידיאלית. תתחדשו!