הסרת שיער – שיטות מומלצות

הסרת שיער בלייזר

שעווה חמה ששורפת את הרגל ומשאירה כוויה, סכין גילוח שרק מצמיח שערות קשות על הרגליים תוך יומיים שלושה, מכונה להסרת שיער שמכאיבה ומצמיחה שערות שצומחות הפוך בעור – כל שיטות הסרת שיער אלה כבר מזמן פרחו מהעולם, כאשר בתחום הסרת שיער מככבות שיטות חדשות שנחשבות יעילות יותר וחשוב מכל מבטיחות שהשיער לא יחזור יותר אל הגוף. אז מהן השיטות המומלצות להסרת שיער?

כיום ישנן שיטות חדשות להסרת שיער כאשר השיטה המובילה היא הסרת שיער בלייזר. אבל מהי הסרת שיער בלייזר? כיצד השיטה עובדת ולמי היא מתאימה? הכל בהמשך.

הסרת שיער בלייזר – מהי השיטה?

שיטה זאת היא שיטה שאושרה על ידי מכון FDA האמריקאי ועל ידי מכון התקנים הישראלי ומשרד הבריאות. השיטה עובדת על קרני לייזר שמדללות את השיער ועובדות על זקיקי השערה, כך שמטיפול לטיפול (כאשר טיפול בלייזר נעשה תוך מספר טיפולים) השיער נחלש ועם הזמן השיער נעלם לחלוטין עד שהוא אינו מופיע יותר.

למי מתאימה שיטת הסרת שיער בלייזר?

שיטה זאת מתאימה לאנשים שסובלים משערות בחלקים שונים בגוף ורוצים גוף חלק ונעים. השיטה מתאימה למי שנמאס לו משאר הפתרונות של גילוח, שעוות, משחות ואפילציה והוא רוצה להתמקד בשיטה אחת שתוך מספר טיפולים עוזרת להפטר משיעור הגוף לצמיתות.

האם הטיפול כואב?

טיפול בלייזר אינו נחשב טיפול נעים, אך הכאב הינו משתנה והוא אינדיבידואלי. החדשות הטובות בכל הנוגע לכאב בטיפול הן, שטיפול מסוג זה הינו טיפול שאמנם מתבצע בכמה שלבים, אך לאחר שכלל השיער נעלם לא צריך לחזור עליו שוב, להבדיל משאר השיטות שנמשכות לעיתים לכל תקופת החיים.

כיצד בוחרים קליניקה לטיפול בלייזר?

כדי לבחור את הקליניקה שבה תבצעו הסרת שיער בלייזר יש להתמקד במספר אלמנטים:

התאמה – שימו לב שבקליניקה מתאימים את הטיפול לעורכם ולסוג השיער שלכם. חשוב לשים לב שבטיפול מתאימים את המכשור אל גוון העור שלכם, אל פיגמנט השיער שלכם ואל מצבכם הרפואי.

מצב כספי – בדקו כי אתם יכולים לעמוד בעלות טיפולי הלייזר שלא נחשבים זולים, אך יש קליניקות שמאפשרות מבצעים מיוחדים, הטבות או פריסות לתשלומים.

נוחות – בדקו כי הקליניקה מתאימה את הטיפולים לנוחות שלכם, הן מבחינת קצב הטיפולים וקצב התשלומים.

בכך תוכלו להתאים את הטיפולים ואת התוצאות לצרכים שלכם.