הסרת שיער בפנים בלי גילוח- האם זה מסוכן?

הסרת שיער בפנים בלי גילוח- האם זה מסוכן?

הסרת שיער בגוף כבר מזמן הפכה להיות מגמה קבועה בחברה וזה גם מזמן לא משנה האם מדובר בגבר או באישה המסירים את שיער הגוף שלהם. כך גם כשמדובר בשיער הפנים הלא רצוי. ודאי נתקלתם כאינספור הצעות להסרת שיער הפנים אך מעולם לא ידעתם האם זה בטוח כאשר קרני הלייזר מכוונות אל הפנים שלכם.

בשביל לעשות לכם קצת סדר בבלאגן, הסרת שיער בפנים בלי גילוח יכולה להיות בטיחותית לחלוטין. אבל רק אם אתם יודעים איזו הסרת שיער לעשות.

אם עוד לא יצא לכם להכיר, עכשיו זה הזמן להכיר את הסרת שיער פנים בלי גילוח בשיטת ה-IPL, הלא היא Intense Pulsed Light. שיטה חדשה להסרת שיער בשימוש באור. מטרתו העיקרית היא לבלום תסמיני הזדקנות מאור השמש, קמטים, נימים שבורים ועור רפוי. זוהי גם שיטת הסרת שיער די שנוסתה ונבדקה בטרם הופצה לקהל הרחב. המשמעות היא שהיא יעילה ומהירה יותר מאשר הדרכים הקונבנציונליות האחרות להסרת השיער.

טיפול IPL יחיד מקיף כמעט את כל מצבי העור הן מהסרת כתמי פיגמנטציה ועד להסרת השיער הרצוי. תוכלו לראות את ההבדל כבר לאחר הטיפול השני או השלישי. והיתרון הבולט ביותר? לטכניקה הזו ממש לא משנה מה צבע העור שלכם או כמה חזק שורש השערה שלכם. השיטה הזו מתעלמת לחלוטין מצבע העור ומתמקדת ישירות בשערה.

ההליך עצמו אינו כואב, אולי מעט יציק לכם אך זו הרגשה טבעית לחלוטין במהלך הטיפול. מן הסתם, אל תצפו לתוצאות מיד לאחר שסיימתם את הטיפול. האזורים המטופלים יהפכו כהים יותר מספר ימים לאחר הטיפול ולאחר שתאי העור המתים יתקלפו, יישאר לכם גוון עור יפהפה.  בניגוד לטיפולי לייזר אחרים, טיפול ב-IPL יכול להתמקד ישירות באזור מסוים מבלי להזיק לאזורים אחרים או לחשוף אותם ללא כל סיבה לקרני הלייזר. בכך אתם מצמצים את הסיכון בתופעות הלוואי.

לסיכום,

אם אתם מחפשים את הדרך הנוחה והמהירה ביותר להסרת שיער בפנים בלי גילוח, טכניקת IPL החדשנית ע"י ד"ר רונן גלזינגר היא הטכניקה שאתם צריכים לברר עליה.