הסרת שיער

הסרת שיער

בשנים האחרונות ניתן לראות כמויות בלתי נגמרות של אנשים שעושים הסרת שיער במקומות אלה ואחרים בגוף שלהם. כיוון שזהו מהטיפולים הפופולאריים בימינו, חברות רבות מנסות להתחרות אחת בשנייה, כך שתוכלו למצוא את החברה המתאימה לכם ביותר.

הסרת שיער 

הסרת שיער בלייזר פופולרית בקרב אנשים המעוניינים בפתרון להסרת שיער הקבוע יותר מאשר השיטות האחרות. שימוש בלייזר להסרת שיער עובד על ידי עצירת זקיקי השיער מצמיחת שערות חדשות.

לפני שאתם מתחילים את הטיפול, אתם חייבים לדעת על כמה תופעות לוואי של הסרת שיער בלייזר, כמו גם כמה מיתוסים המקיפים את התהליך.

עבור רוב האנשים, הסרת שיער בלייזר היא דרך בטוחה להיפטר משיער במקומות לא רצויים לצמיתות או לפרקי זמן ארוכים.

האם הסרת שיער בלייזר בטוחה? 

רוב האנשים המשתמשים בה, מוצאים כי הסרת שיער בלייזר הינה בטוחה, ואינה מזיקה לבריאות העור. לא נראה כי קיימים סיכונים בריאותיים ארוכי טווח הקשורים להליך.

עם זאת, יש אנשים שעלולים לחוות תופעות לוואי קלות לאחר הסרת שיער בלייזר. אנשים צריכים לבקש מרופא העור שלהם לבדוק כיצד מגיב עור רגיש על הטיפול לפני שיעשו אותו באזור גדול יותר של העור. בלי קשר לעור בריא – הכירו את סדרת מוצרי kb pure.

רק שאם כבר חשבתם לטפל בעצמכם, חשוב שתעשו זאת על ידי מטפל מוסמך שיודע ומכיר את דרכי הטיפול הספציפיים לגופכם ולסוג העור שיש בגופכם.

האם הסרת שיער בלייזר כואבת? 

במשך כמה ימים לאחר הטיפול, העור המושפע עשוי להיות אדום ורך. אנשים רבים מתארים את התחושה כדומה לכוויות שמש, אולם התהליך עצמו, בדרך כלל, אינו כואב מידי ונראה שרוב בני האדם לא ממש ירגישו את אחד הסימנים ואת תופעות הלוואי שיש בהליך הסרת שיער.