סרום לצמיחת שיער

סרום לצמיחת שיער

בשנים האחרונות לתכשירי טיפוח השיער נוסף גם הסרום / ספריי נגד נשירת שיער שיש לו תכונות ייחודיות ולכן הוא מומלץ מאד לשימוש.

המטרה של מריחת סרום על השיער 

לסרום יש כמה תפקידים והוא בהחלט עושה הבדל בין נראותו של השיער לאחר השימוש בו. תכשיר זה מעצב ומטפח את השיער תוך התמקדות ביצירת שינויים והבראת שיער שהוא יבש, צבוע, לאחר החלקה, בעל קצוות מפוצלים ועוד.

לאורך שנים בעיקר נשים מבצעות פעולות שונות בשיער שבחלקן השתמשו בחומרים כימיים, כמו 

אופן השימוש בסרום הוא מריחת כמות קטנה של החומר על שיער יבש או לח והשארתו שם כדי שהלחות תחדור פנימה ותעניק הזנה לעור. לא שוטפים חומר זה והוא נותר על השיער. יש לו יכולת ייחודית לחדור לכל שכבות העור ולהחדיר לחות לכל הרבדים הפנימיים וכך כל שכבות העור נהנות מההזנה. בדרך זו הסרום גם מצעיר את העור ומונע את תהליך ההזדקנות הטבעי.

סרום לצמיחת שיער 

תכשיר נגד נשירת שיער FA-GEN הוא סרום ייעודי המותאם לעצירת נשירת שיער ומכיל צמחים ייחודיים אשר הם בעלי מסוגלות לחזק את השורשים ולמנוע את נשירת השיער. מדובר בצמחי מרפא שפעילים כבר שנים רבות בנישה זו והוכיחו את היכולות שלהם. 

ההרכב של הסרום כולל מינון של כמה וכמה צמחי מרפא יעילים שלכל אחד מהם יש את הייחוד שלו והפעולה של כולם יחד במינונים הנכונים של כל אחד מהם, מובילה לתוצאות מצוינות.

מי שמורח את הסרום הספציפי באופן תדיר, יוצר עיצוב וטיפוח מחדש, פעולה שנעשית על ידי רוב הסרומים ובנוסף לכך הוא מסייע בתהליך של עצירת נשירת השיער והתווית הדרך לצמיחה מחודשת של השורשים, כדי לעבות את השיער לאחר נשירת שיער מהותית שיצרה קרחות קטנות ושיער מאד דליל.