הקורונה כאן – אז צובעים שיער בבית

לצבוע את השיער

בשל נגיף הקורונה המתפשט בכל העולם, אנו נאלצים להישאר בבית, וכולם עובדים הבית, אבל רגע אחד לפני שכולם עובדים מהבית, יש כמה דברים שעדיין אי אפשר לעשות.

אחד מאותם דברים הוא הנושא של שמירה על מראה נקי ומטופח, וזה כולל כמובן את טיפוח השיער.

בשל המצב שכולנו נמצאים בו, לאותן נשים (וגם גברים) שצריכים לצבוע את השיער, והמספרה סגורה, וגם ספרים לא יכולים לבוא לבקר אצלכם בבית, הכנו לכם מדריך קצר שיעזור לכם לצבוע את השיער בקלות ומהירות, והכי חשוב בדרך שתשמור על הכיור וכל מה שמסביב נקי.

צובעים שיער בבית – ככה תעשו את זה נכון

קבלו את הדגשים החשובים באמת לצביעת שיער בבית בקלות.

בוחרים את הצבע הנכון

אחד הדברים החשובים הוא לבחור את הצבע הנכון, וזה אומר קודם כל לעבוד עם מותג צבע לשיער שאפשר לסמוך על האיכות שלו, אחד מאותם מותגים לשיער הוא לא אחר מאשר שוורצקופף שכל המוצרים מיועדים לשימוש קל ומהיר והכי חשוב לתוצאות מהירות ומדויקות.

אחרי שבחרתם את הצבע הנכון והמדויק ביותר עבורכם, יש להכין את החומר, גם הערכות הביתיות לא מגיעות מוכנות ויש להכין אותם עם ערבוב החומרים הנכונים, כגון מי חמצן להבהרה ועוד.

את החומר יש להכין לפי ההוראות המדויקות הנמצאות על האריזה.

כמות השיער

יש מקרים בהם שפורפרת אחת של צבע לא תספיק, מקרים אלו בהם כמות שיער השיבה היא גדולה, או אם מדובר על שיער ארוך במיוחד, במקרים כאלו יש צורך בשני קופסאות של צבע.

במקרה ומדובר על שיער עד הכתפיים ורק רוצים לתחזק את הצבע הקיים, אפשר בהחלט להסתפק בבקבוק אחד של חומר איכותי.

לא מסתובבים

חשוב מאוד לאחר הצביע לא להסתובב ביותר מידי בבית, צבע השיער הוא מלכלך ולמרות כל אבקות הכביסה המיוחדות שקיימות היום, לא תמיד הן יצליחו להסיר את הכתמים.

בנוסף באותה נשימה חשוב לציין שכדאי מאוד שאת הצביעה תעשו עם בגדים (כאלו שאתם לא הכי אוהבים או קצת ישנים).

לא אוספים

למרות שאתם בטוחים ורואים לא מעט פעמים שאחרי צביעת השיער, מסתובבים עם שיער אסוף, אבל זה לא הכי נכון.

כדאי להיות עם שיער פזור, בכדי שהצבע ייתפס בצורה אחידה, ברגע שהשיער אסוף, יכולים להיווצר כתמים.

אל תיבהלו

אחרי הצביעה, ייתכן מאוד ותראו את הצבע קצת יותר כהה ממה שתכננתם שיצא, חכו כמה ימים ואחרי חפיפה או שתיים, השיער יקבל צבע קצת יותר בהיר אבל עדיין הגוון יישמר.

לסיכום

צביעת שיער בבית היא לא פעולה כל כך מורכבת ואפילו פשוטה מאוד לביצוע, אתם יכולים אפילו גם אחרי שכל דבר יחזור להיות כמו שהיה להסתפק בצביעת שיער בבית באופן עצמי.
המאמר נכתב על בהמלצת המומחים של דיל קוסמטיקס אתר הקוסמטיקה המוביל בישראל.