חימר לשיער – ככה מעצבים היום שיער

בשנים האחרונות ישנה יותר ויותר חזרה למקורות אורגניים, לכן יש לא מעט אנשים שמחפשים אחר חומרים טבעיים לטיפוח הגוף, העור והשיער. 

הצורך להנות מהמשאבים של האדמה ומאלה שהטבע מעניק לנו – הפך לצורך חשוב לקיומי, בעוד שרבים מחפשים מוצרי שיער שאין בהם כימיקלים, מלחים, פאלרבנים, וחומרים שיכולים להזיק לבריאות הגוף. 

אחד החומרים הטבעיים שאפשר לעצב איתם שיער הוא חימר לשיער, בעוד שלא מדובר באותו חומר מוכר שמכינים ממנו פסלים, ספלים או כוסות –  אלא בתכשיר קוסמטי ובריא אותו משלבים יצרנים של מוצרי קוסמטיקה טבעים במגוון רחב של תכשירים טבעיים. התערובות הטבעיות האלה מספקות תערובת בריאה ייחודית שמתאימה בעיקר לעיצוב שיער קצר, לגברים או לנשים. 

אז כיצד מעצבים שיער עם חימר?

כיום אפשר להשתמש בחימר לשיער עבור טיפוח הקרקפת וטיפוח קצות השערות. מלבד הטיפוח, חשוב לדעת כי מדובר בתכשיר טבעי שמאפשר עיצוב תסרוקות או תספורות, עיצוב אופנתי של פוני, עיצוב וסידור של קוצים ותספורות קצוצות תוך שליטה מלאה במראה החיצוני בכל שעות היותר. שימוש בתכשיר יכול לקרות לאחר ייבוש שיער פן או כאשר רוצים שהתסרוקת תחזיק מעמד לזמן רב. 

אז איזה תכשיר כדאי לבחור? הנה כמה טיפים לבחירה נכונה:

בחרו חימר לשיער שמתאים לתספורות קצרות. שימו לב כי המוצר מכיל חומצה היאלורונית ומאפשר מראה מט ולא שמנוני. 

כדאי לבחור חימר לשיער המעניק לעיצוב עמידות לאורך כל היום. בחרו מוצר שמזין את שרשי השיערה, קל לשימוש וכזה נשטף בקלות לאחר השימוש. הזמינו את המוצר מחנות אונליין Labeaute Israel  שמציעה מבצעים ומחירים טובים ומשלוח של כל מוצר, לכל מקום.