חדר כושר ברעננה הכירו את המכשירים המומלצים

חדר כושר ברעננה

באורח החיים הקדחתני שאנו נמצאים בו כיום אחוז גבוה מהאוכלוסייה נוטה להשמנת יתר. השמנת יתר מובילה למחלות, פגישה באורח חיים ואף גורמות לקיצור חיי האדם הממוצע. לעומת זאת, אנשים אשר שומרים על גופם ועושים ספורט מספר פעמים בשבוע באופן סדיר יכולים ליהנות מאורח חיים בריא יותר, נעים יותר וארוך יותר. אם אתם מחפשים חדר כושר ברעננה אנו נשמח להזמין אתכם אלינו לסטאר פיטנס וללוות אתכם באימונים, לספק לכם התמיכה וההדרכה הנדרשים עבורכם ולחיות יחד חיים טובים יותר.

מכשירים מומלצים לאימון

הליכון (מסלול ריצה חשמלי) – ההליכון הנו המכשיר המוכר ביותר. זה או שאתה אוהב אותו או שלא – אין באמצע. יש אנשים שאוהבים לעשות עליו הליכה מהירה לטווח זמן ארוך וכך הם עושים אימון אירובי כמעט מלא בהתאם ליכולתם ואחרים אוהבים לעשות ריצה אינטנסיבית או בעצימות משתנה בהתאם לתכנית האימון שלהם. בהליכון כדאי להשתמש אפילו בתור 15-20 דקות חימום לאימון המלא אם אינכם עושים בו שימוש במסגרת האימון הרגיל שלכם.

אליפטיקל (קרוס) – הנו מכשיר האירובי האולטימטיבי אולי בחדר הכושר. מרבית מתאמני האירובי אוהבים מאוד את המכשיר הזה ומשלבים אותו בתכנית האימון שלהם. ניתן לווסת את האימון על המכשיר לדרגות קושי שונות ולהתאמן עליו זמן קצר או ארוך בהתאם לכמות הקלוריות שאתם רוצים לשרוף. אגב – מדובר במכשיר נפלא לשריפת קלוריות.

אופניים – בדור של היום ניתן לראות ילדים רבים עומדים על הוברבורד שמסיע אותם ממקום למקום או רוכבים באופניים חשמליים אולם הדור הקודם עוד מכיר את החוויה בפידול האופניים והעצימות הספורטיבית שהם דורשים. אופניים מסייעים בחיטוב הגוף ובשריפת קלוריות תוך כדי פעולת הפידול המהנה אותה ניתן לווסת גם כן לדרגות קושי שונות. למי מכם שמכיר את חוג הספינינג – הרי שבחוג זה הפעילות היא רכיבה על אופניים ושורפת המון קלוריות.

לצד המכשירים השונים מומלץ לשלב תרגילים על מזרן, כדור ומשקולות (לפחות משקולות קלות) על מנת לחזק את יתר השרירים בגוף, לעבוד על חיטוב ואף לעשות תרגילים לחיזוק הגב והבטן. חדר כושר ברעננה יסייע לכם בהכנת תכנית אימונים מותאמת אישית ולאורך תהליך האימון שלכם.