אבני חן לאנרגיות טובות

אבני חן לאנרגיות טובות

על היתרון הראשון של אבני חן אפשר ללמוד פשוט מהשם שלהן: אבנים אלה הן היפות ביותר שניתן לענוד, כאשר שילובן בתכשיטים יוצר מראה מהודר ויוקרתי. בלי קשר לצורת האבן ולצבע שלה, ויש המון אפשרויות, הן בעלות נוכחות אדירה. חשוב לזכור דבר נוסף, שאינו בהכרח טריוויאלי – תכשיטים עם אבני חן מציעים הרבה יותר מאשר מראה אסתטי, מרשים ככל שיהיה. לאבנים שונות מיוחסות סגולות שונות, אותן ניתן להתאים לצרכים של מי שבוחר להצטייד בהן, ולרצונותיו הנקודתיים.

לכל אבן האנרגיה שלה

השימוש באבני חן נפוץ משחר התרבות האנושית, בין אם בתור קישוט למבנים, לתכשיטים, לפסלים או לפריטים אחרים. במהלך השנים החלו להיות מיוחסות תכונות שונות ותמורות לכל סוג של אבן. אין לכך ביסוס מדעי מטבע הדברים, אבל אם תשאלו אינספור אנשים בכל רחבי העולם – רכישת האבן הצטיירה עבורם כנכונה כאשר האבן, לכאורה או שלא, עשתה בדיוק את מה שהיא מתיימרת לעשות.

לא חסרות דוגמאות להבהרת הנקודות האלה. אנשים שמחפשים הצלחה עסקית ופרנסה בשפע בוחרים פעמים רבות להצטייד באבן הסיטרין, אותה הם עונדים בתור תכשיט, נושאים על גביהם בצורות שונות (בחירה מקובלת ומובנת מאליה היא למקם את האבן בארנק) או אפילו מניחים אותה בבית העסק שלהם. האמונה היא שאבני חן שונות משפיעות לטובה על הבריאות, כל אבן וההשפעה שלה: אבן הסאנסטו, לדוגמא, תומרת בחיזוק השלד והברכיים, בעוד שבאמצעות אבן המכלית ניתן לסלק את הרעלים מהגוף וכן לחזק את תפקוד הכבד. מכאן ברור מדוע אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות פונים לא פעם לעזרתם של אבני החן, לצד הטיפולים המסורתיים יותר.

סוגים מסוימים של אבני חן אמורים להשפיע על האופי של מי שמצטייד בהן, או אפילו על ההתנהגות שלו. אבן הסולפור נחשבת לאבן אופטימית במיוחד, שתוציא מכל אדם את הטוב שבו. סאנסטון היא אבן אשר מיוחסות לה תכונות דוגמת שיפור הביטחון העצמי וההגשמה האישית, התמודדות עם לחצים ועוד. אבן עין הנמר, דוגמא נוספת, היא אבן שמאפשרת פתיחות מחשבה, אמונה או אומץ.
אבני חן לאנרגיות טובות

כך בוחרים את האבן המושלמת

יש היצע רחב של אבני חן, כאשר לכל אחת מהן תמורות ותכונות משלה, אותן חשוב להכיר לפני שבוחרים סוג מסוים של אבן חן: גורם המשווק אבנים כאלו יוכל בוודאי להתאים את האבן הנכונה לכל אדם. שאלת השילוב של אבן החן צריכה להישאל גם כן, כאשר הבחירה המקובלת היא שיבוץ שלהן בשלל תכשיטי כסף מעוצבים או בתכשיטי זהב (טבעות, שרשראות, צמידים וכן הלאה).