עגילי זהב – הטרנדים הלוהטים

עגילי זהב

עגילי זהב היו כבר משחר האנושות סמל לסטטוס ומעמד. עגילים שעוצבו בעבר מנחושת הפכו לתכשיט עשוי זהב במגוון צבעים החל מזהב לבן עד צהוב/ כתום ואפילו שחור. על העגילים המעוצבים במגוון עיצובים משבצים בדרך כלל יהלומים או אבנים טובות וניתן לבחור מגוון רחב של עגילים מתוך חנויות תכשיטים און ליין כמו ג'קסון תכשיטים המציעות שלל עיצובים וטרנדים לוהטים. אז מה הטרנדים האחרונים בעגילים? הנה שלושה סגנונות עיצוב שקשה לא להתמכר אליהם:

סימן מהשמיים

אחד הטרנדים הלוהטים בשנים האחרונות בנוגע לעגילים הם עגילים צמודי אוזן מעוצבים כירח או כוכבים. עגילים כאלה אינם גדולים אבל הם מרשימים במיוחד בזכות היהלומים הקטנטנים אשר משובצים על גבי העגיל. כך אפשר לקבל מראה זוהר ונוצץ ליום או לערב. 

המראה הצועני

המראה הצועני מספק סקסיות שאין לה סוף ומסתוריות נעימה. עגילי צוענים הם כאלה המעוצבים בצורת חישוקים או בצורת טרפז משובץ יהלומים ואבני חן. עגילים כאלה בולטים לעין יחסית לגודל שלהם ומקנים מראה נשי ומסתורי. לכן הם מתאימים בעיקר לשעות הערב. את העגילים כדאי לשלב עם שמלה בעלת מחשוף עמוק ועם איפור מעושן ושפתיים בהירות. 

צמוד לאוזן

עגילי זהב צמודי אוזן הפכו בשנים האחרונות לטרנד לוהט. כך אפשר לשמור על ניצוץ מושלם ולהקנות זוהר לפנים ולעשות זאת בעדינות ובטוב טעם. כיום יש עגילים מעוצבים בצורות שונות כמו ריבוע או עיגול משובצים אבן מרכזית גדולה או אבנים קטנות. באמצעות בחירת עגילים יפים אפשר להתפנק במתנה נפלאה וגם להעניק מתנה מושלמת עבור יום הולדת/ יום נישואין/ חג/ אירוע מיוחד ועבור כל מי שאתם אוהבים.