מקלחון חזית – 3 יתרונות

מקלחון חזית הוא למעשה מקלחון שתחום ב-3 צדדיו על ידי קירות, והוא בעל צד אחד בלבד שנפתח ונסגר. מקלחון חזית עשוי להתאים לחדרי רחצה גדולים או קטנים, והוא משתלב נהדר בכל מקום, מה שגורם לו להיות פופולרי במיוחד. למקלחון חזית ישנם יתרונות רבים, ובמאמר הבא נסקור שלושה מתוכם.

יתרונות בולטים למקלחון חזית

  1. התקנה של מקלחון חזית הינה פשוטה יחסית, וקלה יותר מהתקנתם של מקלחונים אחרים, מאחר ומדובר בצד אחד בלבד, ולא בשניים. לכן גם מחירו של מקלחון חזית הינו יחסית נמוך יותר ממקלחונים אחרים, וכן עלויות ההתקנה משתנות בהתאם.
  2. כמו בכל המקלחונים – פעולת הרחצה במקלחון הינה מהירה וקלילה מאשר שימוש באמבטיה. ובעידן כמו שלנו, כאשר הזמן הפך למצרך שכמעט אינו ניתן להשגה, והוא הולך ואוזל מן המדפים, כאשר כאנשים עסוקים אנו מוצאים את עצמנו רודפים אחרי הזנב שלנו, אצים רצים מהעבודה לילדים וחוזר חלילה, מה טוב ממקלחון שחוסך לנו זמן בפעולת הרחצה היומיומית, והופך אותה לפשוטה מאין כמוה, כזו שלא דורשת היערכות מופלגת וסידור של החדר תוך ניגוב של הרצפה וגריפה של המים שעשויים להישפך במידה ואתם משתמשים באמבטיה .
  3. חסכון במים – בעוד מילוי של אמבטיה דורש בסביבות ה- 150 ליטר מים, מקלחת סבירה דורשת רק 50-70 ליטרים, אז בחשבון פשוט נגלה שהרחצה במקלחון הינו זול יותר וחסכוני יותר, זאת כמובן אם אתם זוכרים לסגור את הברז בזמן שאתם מסתבנים, ואתם גם לא מוצאים את עצמכם בהזרמה אינטנסיבית של מים במקלחת של חצי שעה.

אילו סוגים של מקלחוני חזית קיימים בשוק?

קיימים מקלחוני חזית אשר הדלת שלהם הינה דלת הזזה, וישנם מקלחונים בעלי דלתות שנעות על פני צירים.
כאן תוכלו להתרשם ממגוון מקלחונים חזיתיים!

לכל אופציה יש את היתרונות שלה, ואת החסרונות שלה, כאשר הפרמטר המרכזי שאמור להנחות אתכם בבחירה הינו חלל חדר הרחצה שלכם – במידה וחדר הרחצה קטן יחסית, תיאלצו לבחור בדלתות הזזה.

לדלתות ההזזה יש גם מראה יותר מודרני ומתקדם לעומת דלתות שנעות על פני ציר.