בוסטר לפנים – מה זה?

בוסטר לפנים

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר את המילה 'בוסטר' בכול הנוגע לקוסמטיקה וטיפוח עור הפנים. ואכן בוסטר הוא מוצר טבעי וחדש שרבות צורכות כאשר הן מחפשות את הדרך להגן על העור מנזקי הגיל ומנזקים של הסביבה תוך קבלת מראה רענן צעיר ומתוח. אבל מה צריך לדעת על בוסטר? ואיזה סוגים אפשר למצוא? הכול בהמשך. 

הרצון להנות מעור פנים רענן, נעים למגע, גמיש וכולי, מוביל רבים לחפש אחר מוצרי קוסמטיקה טבעיים אבל גם יעילים. שילוב כזה לא קל למצור בעיקר כשאנו יודעים שכדי לקבל מתיחה טובה של העור עלינו לבצע תהליכים כירורגיים כאלה ואחרים או להזריק בוטוקס כדי למלא קמטים. 

מי שלא רוצה לטפל בפנים באמצעות התערבות זרה שאנו לא מכירים עדיין את ההשפעות שלה – תוכל לעודד את תאי העור, להמריץ את שכבות הדרמטיטיס, למצק את הפנים ולהנות מעור צעיר ורענן באמצעות שימוש בבוסטר לפנים. 

> בדקי קרמים לפנים באתר ג'ליקסיר

אבל מה זה בוסטר?

בוסטר הוא קרם שמכיל מגוון רחב של תמציות צמחים טבעיות שבתוכן יש חומרי אנטי אייג'ינג ופפטידים טבעיים שמחדשים את שכבות העור ואת שכבת הדרמיס ומותחים בצורה טבעית את הפנים. 

בוסטר איכותי מעודד בנייה של תאי עור חדשים ומייצר באופן טבעי חומרים כמו קולגן ואלסטיים שמפחיתים קמטים וממצקים את עור הפנים. בכך אפשר בצורה טבעית להנות ממראה רענן וצעיר יותר. 

איזה סוגים של בוסטרים אפשר למצוא?

כיום אפשר למצוא בחנויות קוסמטיקה און ליין מגוון רחב של בוסטרים החל מכאלה שמשלבים פולי קפה, עד לסוגים של בוסטרים לפנים עם ויטמינים. בחרי מוצר שיש בו ריכוז גדול של שמנים, נוגדי חמצון טבעיים, תמציות צמחים, ויטמינים כמו ויטמין E , C וויטמין B . 

וודאי כי יש במוצר קיימים אנטי אוקסידנטים שמנטרלים תהליכי חמצון ונזקים שנגרמים מהזדקנות, שמש וזיהום אוויר. בכך תכלי למצוא מוצר מעולה לעור גמיש, רענן וצעיר.