החלקה צרפתית – טרנד היופי החדש בעולם החלקות השיער

אנחנו חיים בעידן שבו לטרנדים שונים יש השפעה ניכרת על חיינו. בפרט כך הדבר בתחום האסתטיקה, ובאופן טבעי גם בכל מה שקשור לשיער שלנו ולתסרוקות יש לאופנה הנוכחית חלק משמעותי בבחירות שלנו איך להיראות.

אחד הטרנדים הבולטים בזמן האחרון בעולם החלקות השיער הוא החלקת שיער צרפתית – שכמו המדינה בה נולדה מתאפיינת בשיקיות, בנוכחות עדינה אבל בהחלט מורגשת, בטבעיות (בניגוד להחלקות שיער אגרסיביות יתר על המידה) ובעיקר ביכולת ליצור מראה זורם ומחמיא מאוד.

איך מתבצעת החלקה צרפתית?

החלקה צרפתית דומה מבחינת הטכניקה לשיטות החלקת שיער אחרות, ובפרט לזו היפנית. הייחוד שלה הוא בהרכב החומרים המוחדרים אל השערות – הרכב שפותח במעבדות של חברת הקוסמטיקה הצרפתית המוכרת והמובילה "לוריאל".

כולנו מן הסתם מכירים את לוריאל, שקיימת כבר יותר ממאה שנים, שווי השוק שלה הוא עשרות מיליארדי יורו (נכון ל-2016, כ-30 מיליארד יורו) ומאז ומתמיד התאפיינה בהשקעה משמעותית במחקר ובפיתוח.

ב-2015, למשל, רשמה לוריאל כ-500 פטנטים בתחומים השונים של האסתטיקה והקוסמטיקה, וגם החלקת שיער צרפתית – שמבוססת על חומרים שהם פטנט רשום של החברה – היא מוצר חדשני, בטוח לגמרי לשימוש ואפקטיבי עד מאוד.

יתרון משמעותי מאוד אחד של החלקות צרפתיות הוא השליטה המלאה שיש למעצב השיער ברמת ההחלקה. למעשה, מעצב מנוסה יכול להגיע לרמת דיוק כה גבוהה עד שאין חלום שהוא לא יכול להגשים (לפחות לגבי צורת השיער…)

עוד יתרון חשוב של החלקות צרפתיות הוא שהשינוי שמתקבל בזכותן נשמר באופן קבוע, כך שמי שבוחרת בשיטת החלקה זו זוכה ליהנות מהמראה הטבעי והמחמיא כל עוד היא חפצה בכך.צבעי שיער

מי יכולה ליהנות מכל היתרונות של החלקת שיער צרפתית?

חשוב לציין כי החלקה צרפתית אינה אפשרית בכל מצב ומצב.

עבור בעלות שיער בריא, זוהי שיטת ההחלקה המומלצת ביותר, גם בלי קשר להיותה טרנדית ומבוקשת מאוד בזמן האחרון.

נשים בעלות שיער פגום (מכל סיבה שהיא), נשים שחוו נשירה בהיקף משמעותי ונשים שבחרו להבהיר את השיער שלהן יכולות להשתמש בהחלקה תוצרת לוריאל, אם כי עליהן לקחת בחשבון שבמקרים אלה שיטות אחרות מתאימות יותר (למשל החלקת קראטין).

איך תוכלי לדעת מה הטיפול המתאים לך ביותר? בחירה איש מקצוע שהוא לא רק מעצב שיער מוכשר ומנוסה אלא גם בעל יושרה מוחלטת מבטיחה קבלת המלצות מדויקות ונכונות עבורך וראש שקט מדאגות (וכמובן גם יפה…)

מה מותר ומה אסור אחרי החלקת השיער הצרפתית?

אחרי החלקת שיער צרפתית, שכאמור הפכה לטרנד סוחף בכל רחבי העולם הזמן האחרון, כמעט ואין מגבלות מבחינת הטיפול בשיער.

חפיפת הראש אפשרית כבר אחרי 24 שעות, איסוף השיער אפשרי אף הוא אם כי מומלץ להעניק לו את החופש לזרום ללא מגבלות לפחות בימים הראשונים, ולמעשה המגבלה היחידה היא שאסור לצבוע שיער שעבר החלקה צרפתית במשך 10 ימים.

כמו כן באופן כללי רצוי מאוד לשמור על השיער, ולוותר על פעולות כימיות שונות שעלולות הן להזיק לשערות והן "לקלקל" את ההחלקה.

זה הזמן ליהנות ממראה טבעי ומחמיא

כמובן שלא כל טרנד חובה לאמץ מיד כשהוא צץ, אבל כשמדובר על החלקה צרפתית בהחלט כדאי לשקול את האופציה, וכך ליהנות מיתרונותיה: שיער בעל תנועתיות נכונה ולא מאולצת, נפח טבעי ורכות נעימה, טיפול בטוח במלוא מאת האחוזים ובעיקר האפשרות לזכות בשיער שתמיד חלמת עליו.