ניקוי רצפות – טיפים לניקוי יסודי

כל אחד אוהב לשהות במקום נקי ואין ספק שכאשר אדם צריך להעביר זמן במקום מסוים, הוא ייהנה הרבה יותר כאשר הוא יהיה נקי ואף יבצע את המטלות הנדרשות ממנו ביעילות רבה יותר.

אך כמו שכולנו בוודאי מבינים, אף חלל לא מנקה את עצמו, ואף רצפה אינה נשטפת בכוחות עצמה, אלא יש לדאוג למישהו שיעשה את זה. ואם אינכם יכולים לבד, פנו בהקדם אל חברת פוליש!

למה בכלל צריך לנקות את הרצפה?

ניקיון רצפה הוא אחד מהדברים הבסיסיים ביותר בכל בית וכאשר מדברים על ניקיון הבית, לרוב מתייחסים בעיקר לניקיון הרצפה.

בבתים בהם יש מרצפות מבריקות, אך גם באלה שלא, הניקיון או חוסר הניקיון ניכר מאוד וכאשר מצטבר לכלוך רב על הרצפה, זה הופך אותה לדוחה מאוד וללא שימושית.

במיוחד אם מדובר בבית עם ילדים, אשר הילדים, כידוע משתמשים ברצפה כשטח למשחקים. בנוסף, כאשר הרצפה מלוכלכת היא מושכת אליה ג'וקים ומעופפים והאבק הרב שמצטבר עליה עלול לגרום לבעיות בדרכי הנשימה.

איך מנקים רצפות בצורה יסודית?

בשביל שניקיון הרצפה אכן יהיה יסודי וטוב חשוב לשים לב למספר כללים פשוטים ולפעול על פיהם – קודם כל, לבחור בחומרי ניקוי איכותיים אשר מכילים חומרים דוחי אבק ולכלוך, מרכיבים המרחיקים ג'וקים וזוחלים למיניהם וכמובן בעלי בישום נעים ומרענן.

בנוסף, חשוב מאוד להקפיד על סילוק כל החפצים מהרצפה לפני תחילת הניקיון וטאטוא הלכלוכים שנשארו עליה. ודבר אחרון, להשתמש באמצעי עזר לניקיון כמו שואב אבק, מברשת לקרצוף הרצפה, מגבים איכותיים וסמרטוטים סופגים.

בכל מקרה, אם אתם עדיין מסתבכים, תוכלו לפנות לחברת ניקיון אשר תעשה עבורכם את העבודה ותוודא כי הרצפה שלכם נקייה מכל רבב. ראו כאן לדוגמה הברקת מרצפות בתל אביב!