מתיחת פנים היא לא מילה גסה כשמדובר באסתטיקה שלכם

מתיחת פנים

אם אתם מנהלים עסק אתם בטח יודעים כי לנראות של העסק יש משמעות אדירה על ההצלחה של העסק. ככל שהעסק מעוצב בצורה יותר יפה, יותר מרשימה ויותר טובה כך סביר להניח כי הוא יזכה להצלחה יותר גדולה אצל הלקוחות. באותה מידה אתם צריכים להבין כי אם אתם שכירים או עצמאיים המנסים להשיג עבודה או לקוחות העסק שלכם הוא הפנים שלכם. כאשר אדם חדש פוגש אתכם הוא קודם כל בוחן את הפנים שלכם והוא יתלהב מכם הרבה יותר עם הפנים שלכם ושלכם תהיינה צעירות ומתוחות. אם אתם רוצים להשאיר רושם טוב אתם צריכים להבין כי מתיחת פנים היא אופציה נהדרת בשבילכם. המתיחה מאפשרת לכם להיראות צעירים וברגע שתעשו אותה אתם תזכו להצלחה הרבה יותר גדולה גם בעבודה וגם בזוגיות ולכן ניתן לומר כי מתיחה של הפנים היא אחד הצעדים החכמים ביותר שאתם יכולים לעשות.

האם מתיחת פנים מתאימה רק לנשים?

כאשר אנחנו מדברים על מתיחת פנים אנחנו חייבים לשאול את עצמנו האם המתיחה מתאימה רק לנשים או שמא היא מתאימה גם לגברים. יכול להיות שהאינסטינקט הראשוני שלכם יהיה לחשוב כי המתיחה מתאימה אך ורק לנשים, אך זוהי טעות. כיום יש יותר ויותר גברים הרוצים להיות כמה שיותר אסתטיים והם מבינים כי הדרך הזאת תושג בקלות הרבה יותר גדולה אם הם יבצעו מתיחת פנים. גם גברים רוצים להיראות צעירים וללא קמטים ועל כן גם אצלם האופציה של מתיחה כל כך מבוקשת והפכה לכל כך אטרקטיבית בשנים האחרונות. למעשה לא נראה כי נגזים אם נאמר כי בשנים הקרובות מספר הנשים והגברים אשר מבצעים מתיחה יהיה שווה.

מאיזה גיל כדאי לבצע מתיחת פנים?

עליכם להבין כי אי אפשר לומר כי יש גיל שבו כדאי להתחיל מתיחת פנים. אם הקמטים מתחילים להופיע כבר בגיל 35 ואין זה משנה אם אתם גברים או נשים אזי מאוד יכול להיות כי כדאי לכם לבצע מתיחה ולא לחכות לגילאים מאוחרים יותר.

עוד פרטים תוכלו למצוא באתר של ד"ר דייויד צבר