מתיחת פנים

מתיחת פנים

מתיחת פנים, היא הליך כירורגי קוסמטי ליצירת מראה צעיר יותר למראה הפנים. ההליך יכול להפחית את צניחת העור או את קפלי העור על הלחיים, וכן את קו הלסת, כמו גם שינויים אחרים בצורת הפנים המתרחשים ונוצרים עם הגיל.

מתיחת פנים 

נשים רבות מכל העולם, עושות מתיחת פנים במצבים שונים, לא רק אנשים או נשים מבוגרים עושים הצרת פנים או ניתוחי קוסמטיקה אחרים בפרצוף, אלא בכל גיל יהיה ניתן לראות גישה ורצון לבצע שלל שינויים בפנים.

מתיחת פנים הוא הליך לא מסובך מידי שדורש מיומנות רבה מאוד. כאן בדיוק חשוב לנו לומר לכם, שאם לא מצאתם את המומחה הטוב ביותר שיעשה לכם את ההליך הלא פשוט הזה, מוטב שלא תעברו את ההליך. בדקו מומחים בתחום באתר אסטרה מדיקל.

למה זה נעשה? 

ככל שאתם מתבגרים יותר, המראה וצורת הפנים שלכם משתנה בגלל שינויים רגילים הקשורים לגיל. העור שלכם הופך לפחות אלסטי ומשוחרר, ומשקעי השומן שבו, יורדים באזורים מסוימים בפנים ו"מחמירים" באזורים אחרים.

כל שינוי שנוצר לכם בפנים כמו קמטים וסדקים, ניתן לסדר באמצעות הליך כירורגי מיוחד, אשר יחדש לכם את הפנים ויותיר אתכם עם פנים צעירות, מתוחות ויפות יותר.

איך תדעו שאתם צריכים מתיחת פנים? 

הנה כמה סיבות שבגללן אנשים רבים, נשים וגברים, באים לעשות מתיחת פנים כירורגית אצל רופא מומחה:

  • מראה נפול של הלחיים
  • עודף של עור בקו הלסת התחתון
  • העמקת קפל העור מצד האף ועד לזווית הפה
  • צניחת עור ועודף שומן בצוואר (אם ההליך כולל הרמת צוואר)

חשוב לזכור כי ניתוח מתיחת פנים, אינו בא כטיפול בקמטים שטחיים, נזקי שמש, קמטים סביב האף והשפה העליונה או חריגות בצבע העור. היא נועדה כדי למתוח אזורי עור נפולים.