מדוע חשוב למרוח מידי יום סרום לפנים?

סרום לפנים

הסרום תופס מקום משמעותי בשגרת הטיפוח של כל אחד מאיתנו. אולם, רבים נוטים שלא להשתמש בו לאורך זמן. מדוע אם כן חשוב למרוח מידי יום סרום איכותי לפנים? להלן הפרטים.

סרום: הבסיס הטוב ביותר לעור הפנים שלנו

סרום הוא מושג שגור מעולם הרפואה, והוא נחשב לאחד ממוצרי הקוסמטיקה הנמכרים ביותר בעולם. למעשה, הסרום מכיל מינרלים, ויטמינים ושמנים אשר להם כושר ספיגה גבוה במיוחד. סרום לפנים הוא פתרון נהדר בעבור כל סוגי העור, והוא מתאים בעיקר לגילאי 20+. באמצעות סרום איכותי ניתן להעניק לעור הפנים לחות אך גם לשמור עליו מפני נזקי מזג האוויר אשר גורמים להזדקנות מואצת וליובש אשר מקשה מאוד על המראה הטבעי והרענן. בנוסף לכך, הוא מסייע בעבור טיפול בכתמי פיגמנטציה והבהרה טבעית. בשנים האחרונות תופס הסרום מקום של כבוד בשגרת הטיפוח, בעיקר בשל העובדה כי ניתן לשלב אותו בשגרת הטיפוח בבוקר ובערב, בהתאמה אישית למרקם העור ולגיל. אולם, חשוב לזכור כי לא מדובר במוצר אחיד אלא במוצר טיפוח אותו צריך באופן מדויק, כפי שנסביר כעת.

מה חשוב לדעת לפני רכישה של סרום?

כאמור, למריחה של סרום על עור הפנים חשיבות עליונה הן מבחינת בריאות העור והן מבחינת הכנת הבסיס לקרם לחות. אולם, בכדי שהפעולה של הסרום תהיה אפקטיבית ונכונה לעור, חשוב להבחין בין הסוגים השונים. סרום לעור שמן מיועד בעבור דיכוי של הפרשות השומן אשר גורמות לעור להיראות מבריק. מדובר בסרום אשר עשיר במרכיב אנטי דלקתי, ולכן חשוב מאוד לבחור בסרום אשר מותיר הרגשה קלילה ונעימה על העור לאחר המריחה. סרום נוסף הוא סרום לעור יבש, אשר תפקידו הוא לסייע להחדרה טובה יותר של קרם הלחות אשר היא הכרחית באקלים החם בישראל. יובש בעור הפנים נחשב לאחד הבעיות המשמעותיות ביותר שכל אחד מאיתנו נתקל בו, והוא גורם לגרד ולאדמומיות. באמצעות סרום ניתן להעניק לעור לחות ומינרלים לאורך כל היום, ובעבור נשים מדובר בבסיס נהדר ויציב רגע לפני מריחת האיפור. בנוסף, ניתן לרכוש סרום לעור רגיל אשר מאפשר להוסיף לחות, ובכך ליצור מרקם עור אחיד ונעים.

מתי הכי מומלץ להשתמש בסרום?

ההמלצה הגורפת מצד קוסמטיקאיות ורופאי עור היא להשתמש בסרום ביום ובלילה, בהתאמה למרקם וסוג העור. את הסרום יש להניח לאחר שטיפה יסודית של עור הפנים במים, ולאחר שהעור לח. בכדי למקסם את היכולות של הסרום מומלץ להשתמש בו באופן קבוע, ורק לאחר התאמה מדויקת מצד קוסמטיקאית אשר תדע להתאים את הסרום הטוב ביותר למרקם העור. בכך, תוכלו לשפר את המרקם של עור הפנים וליצור לאורך זמן שכבת הגנה אשר מאפשרת להאט את תהליך ההזדקנות וכן הימנעות מנזקי מזג האוויר.